Znal ko sta o ovom autu?

Znal ko sta o ovom autu?

Član
Ja ne znam stvarno kakav je motor u njoj ako nije od pasata i audija :) izgleda satrveno i umorno. Svercer je....pricu ima ...oprezno...tvoj reno je zmaj
 
Član
Dobra mu je cijena ako je ovako kako je rekao, vidao sam ga u prolazu sa onim drugim felgama pristojno izgleda
 
Auto je bilo kod nas u Lukavcu prodavao ga covjek koji uvijek ima po 3-4 auta.Ima malo kiceraja po njemu al sve u svemu odlicno naizgle nije imao nikakvih udesa i slicno auto iz uvoza.
 
Član
To me najvishe interesovalo...posto covijek oce 1 za 1 iako je razlika u cijeni skoro 2 milje...pa mi je zbog toga bilo sumnjivo ...
 
Član
Maa u totalu Passat 3BG ali uvjek bi isao na 1.9 tdi 96kw al eto ako se moze odrzavati sto da ne i ovaj..:)
 
Član
Ja ne bih, osim ako ti je na renou otišla mašina ili propala limarija pa se pokušavaš riješiti krša.
 
Član
Ma nea sta ...moje auto uredno 100%....da je krs ja bi trazio zamjenu...

Ova skoda ima potencijala...a i dobro bi dosla malo promjena posto mi je ovaj vec dosadio ....samo et cudno mi je to da oce 1 za 1 bez ikakve doplate a cijeni je 2 hiljade vishe...
 
Član
Ma nea sta ...moje auto uredno 100%....da je krs ja bi trazio zamjenu...

Ova skoda ima potencijala...a i dobro bi dosla malo promjena posto mi je ovaj vec dosadio ....samo et cudno mi je to da oce 1 za 1 bez ikakve doplate a cijeni je 2 hiljade vishe...
Aa vidim tebe puno interesuju ove Skode Superb sto ne trazis sta drugo il samo to hoces.
 
Član
Takva Škoda troši par litara više od renoa, registracija je skuplja, a i zbog sve te priče o 2.5 tdi motoru prilično je problematična za prodaju....plus ova konkretno je kao nešto sređivana, a sve je pogrešno radio - felge (sa treće slike), maska, obrvice na farovima, znakovi....nije ovo auto za toga, ne stoji mu to nikako. Povrh svega stavljao je kineske HANS filtere, šta reći... Ako je tebi dosadno i imaš para - samo naprijed. Da ganjam superb gledao bih 1.9 tdi sa 96kW, eventualno bih dodao fabričku navigaciju, malo veće felge i uživao u vožnji...
 
Član
Ne ganjam ja ludji nista....dobio sam ponudu....ja ganjam samo kesh....pitam zato sto je razlika 2 hiljade , a oce 1 za 1...da su drugacije okolnosti nebi ni pito...pito sam isplatil se dati mog megana za auto koje je skuplje toliko...
 
Član
Ne ganjam ja ludji nista....dobio sam ponudu....ja ganjam samo kesh....pitam zato sto je razlika 2 hiljade , a oce 1 za 1...da su drugacije okolnosti nebi ni pito...pito sam isplatil se dati mog megana za auto koje je skuplje toliko...

On zna sta radi, cijeni auto skuplje 2 hiljade nego sto realno vrijedi i nudi ti kljuc za kljuc, za tvoje auto sa ok cijenom i naravno tebe privlaci takva ponuda, ispade po toj racunici da si ti dobar 2000km.
 
Član
Ja ne bi uzimao, licno moje misljenje, ne kazem ne treba covjek nikome vjerovati, ali ako se po njemackoj vozio, mozda je i vracan (da se ne ogrijesim). Od trgovaca koji uvoze auta kojima je porijeklo od ne znas ni sam koga... Kolko je ruku preslo.... Ako je od trgovca drugom otislo, jos ako je od turcina nekog u Njemackoj kupio (vrlo moguce) posto su oni u tom poslu najvise zastupljeni, ni u kom slucaju. (Iz iskustva). Bolje ostavi svoje il plati 2000 vise u zamjeni ali za nekoga cije porijeklo znas i ko ga je vozao. Tu nesto smrdi.... Ko jos ima 2000 viska (NA KAFU) da daje... Vjerovatno ga se i zeli sto prije rijesit.

Na tebi je.
Sretno
 
Top