Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
treba imat malo dara za elektroniku i dosta strpljenja, ovo ide u vrata jelde? koje sve funkcije ima? je li samo kad se ista otvore ili nešto više? sudeći po broju žica ima još nekih funkcija, zar ne?
 
Član
Ove bijele idu za osvijetljenje noga ispod kokpita, i palit ce se samo kad se otvore vrata. A ove crvene sam uze za ubuduce ako mi ista novo padne na pamet :D
 
Član
Pogodio si. Dana isao u servis VW-a da porucim ove dzekove. Ne bi vjerovali, ali ovo malo jada sto vidite na slici na koleginom linku je 77 (!) KM :O Mislim ipak da ce biti opcija otpad, rovarenje i cvikanje sa instalacije odgovarajuci dzekovi. Nisu normalni majke mi...
 
Ma de preskupo, pogotovo jer je to od W8 passata zato i jest skupo.
Naj bolje ti je odes na otpad i odsijeces dzek sa passata kao sto je moj ali vidi da ima na srednjem spiglu i senzor za kisu i osvjetljenje na spiglu jer onda neces imat puno prepravke oko dzeka.
 
Član
Svaka cast kolega i na autu i na detaljima . Vidjen neki dan na energy-u . Ako nije tajna reci mi gdje nabavi to w8 osvjetljenje . Bolesno ga trazim
 
Član
Jelic Auto Mostar. cca 160-ak KM i kupis si nov. Polovan zaboravi da ces naci, ja sam trazio i dojadilo mi vise kopat po otpadima i oglasima i porucio nov.
 
super to w8 osvjetljenje samo me interesuje hoćeš li mjenjati osvjetljenje prekidača na tom svjetlu jer je crveno, a u fabije je zeleno sve pa mislim kako će se činiti mješanje boja?evo jednas slika gdje su promjejene ledice na prekidačima pa šta misliš da li bi ovo valjalo 3U0947105F2EN[1].jpg
 
Član
Ne mora nuzno biti da je promijenjeno osvijetljenje, Superb je imao isto osvijetljenje kao sa passata W8, samo u zelenoj boji dugmica. Ja sam namjerno uzeo crvenu jer cu vremenom izbaciti zeleno osvijetljenje a ubaciti kombinaciju kao u Audiju :)
 
Član
Stvarno te sitnice kostaju bolesno u pm. Ja isao naruciti dio za audija,plastiku za prednju tablicu,150km u ovlastenom, 100km u autodijelovima, fkt nisu normalni
 
Fbija otkida, eksta, malo je Škoda sredjenih. Moze li se provozat s njom na neki skup kad bude u Mostaru :D :D :D :D
no_free_gas_or_ass.jpg_480_480_0_64000_0_1_0.jpg
 
Top