Zeničani, oprez!!!

Zeničani, oprez!!!

Član
Nipošto ići kod Vulkanizera "Lutvo" u Zenici!!! :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

O čemu je riječ?
E ovako.... 14.4.10. sam otišao skinuti zimske i staviti ljetne gume na auto, ali budući da je bila velika gužva i pošto mi je blizu faxa, otišao sam kod vulkanizera "Lutvo" da mi to odrade. Budući da sam prije često prao auto kod njih otprilike znam te momke koji dole rade, ali ovaj put su bila dvojica koje nikad nisam prije vidio. Frajer je zamijenio gume i toliko jako stegao šarafe da je to čudo jedno... Ključem pa na polugu i pritisnuo je ko sivonja!!! Plus što kod mene na felgama imaju i oni tzv mrtvi, odnosno "lažnjaci" pa je i njih stegao čudo jedno (ja budala nisam gledao kad se to radilo)... Kad sam išao u Gradišku na Tuning Show, tresao mi se volan na 110-120 km/h, očito nije ni izbalansirao točkove. Ja danas fino krenuo da to regulišem u Union Comerc-u da mi izbalansiraju točkove... nema šanse odvrnuti šarafe!!! Jedan je šaraf pukao, ostale smo nekako uspjeli popustiti, ali ovi mrtvi ne miču... Sjebao mi se i onaj nastavak za mrtve šarafe tako da sam popušio i za zadnje točkove... Nego večeras Alonso i ja kod njega u garažu pa na zavarivanje kakvih navrtki ne bi li nekako uspjeli to popustiti, ili ih barem polomiti, samo da se točak može skinuti.... Eto samo jedno upozorenje momcima sa foruma iz Zenice da ne idu kod Lutve ni po koju cijenu...
 
Član
a ja debila,to je kad svakojake budale rade tamo gdje ne trebaju,,napravise ti problem ni oko cega:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ma vec odavno fusere kod lutve, davno nekad je bio super, a sada... :icon_mad:
Kako je krenulo nece biti normalnog vulkanizera u gradu... pa kud ces dalje, niko ne popravlja/ravna alu felge, vec pici do visokog...
 
Član
drugar moj, bojim se ako mu odem dole, nešto će mi reći, pa će biti svašta... j*eno sam ljut danas, a neću belaje da pravim... znam ja sebe!!!
 
Član
metalmir je napisao(la):
drugar moj, bojim se ako mu odem dole, nešto će mi reći, pa će biti svašta... j*eno sam ljut danas, a neću belaje da pravim... znam ja sebe!!!

Bas zato i idi jer su vecina majstora djubrad prava, bahati, bezobrazni, da ne kazem, seljacine vece nego sto mogu biti, a pojma nemaju!!! Svi danas glume majstore, a reklamacije niko ne uvazava!!!:icon_mad:
 
Član
ma sve znam... znam i da sam ja kriv, al hajd reko, blizu mi, a to i nije neki problem, zamijeniti gume... al eto... neću da idem, neću problema više nego što imam... večeras bi se sve trebalo riješiti. samo kažem, nikad više ići kod njih i zdra'o... P.S. neki su me drugovi odgovorili da ne idem kod njega ovako nervozan, a mislio sam...
 
Član
Huso, Sivac,iza almy-ja,prodjes almy i skretannje za gracanicu,odmah iza na desnu stranu
sve preporuke,pitao ja kod Lutve koliko je da mi premontira i balansira gume na dzipu,kaze 30KM:icon_rolleyes:
odem kod Huse,20KM:cool:

thx na upozorenju;)
 
Član
kakav huso i lutvo i pm... rade sa alatima iz 1961... UNION KOMERC, masine koje kostaju ko huso i lutvo kad se spoje, zajedno sa zemljistem i ostalim... Znaci samo union komerc, sve novo glanc, digitalna oprema, dobijes radni nalog i garanciju za rad, ako nesto ne valja besplatno isprave...to je moja preporuka, a sad vi radite sta hocete...
 
Član
Astra je napisao(la):
kakav huso i lutvo i pm... rade sa alatima iz 1961... UNION KOMERC, masine koje kostaju ko huso i lutvo kad se spoje, zajedno sa zemljistem i ostalim... Znaci samo union komerc, sve novo glanc, digitalna oprema, dobijes radni nalog i garanciju za rad, ako nesto ne valja besplatno isprave...to je moja preporuka, a sad vi radite sta hocete...

huso radi na ISTOJ masini kao i union komerc,i ne pricaj gluposti,nije pitanje masine nego nestrucnosti uposlenih
btw,u union komercu za premontiranje guma su mi trazili 40-tak KM
k'o da sleper vozim:icon_mad:
sta ima digitalno u nacinu zavrtanja sarafa?jer je to ovdje problem
taj isti huso,koji radi na masini iz 1961 je smontirao na kockicu gume na kojima je isla 230 i nije tresla nijedna
u union komercu su lose zalijepili teg i spao je,na istom autu
ak vidis displeje i s*anja poo radionici,ne znaci da neko zna radit svoj posao
u unionu sam radio tockove samo iz razloga sto sam kod njih kupovao gume,pa je dzaba
btw,"hadzija",koji je kod njih radio,je MENI na dzipu,odvrnuo 3 sarafa,znaci svaki drugi,skinuo onu ratkapicu,sta je vec,i uzeo NAJVECI cekic i lupao mi po tocku,kao,nece da spane
kontam,u sta gleda
drugi pokemon mi je podbacio dizalicu pod pod,iako se na terencima STRIKTNO podbacuje pod sine il nazad pod osovinu
toliko o strucnosti "digitaliziranih" radionica
over&out
 
Član
super sve, ali to ne pije vode u mom slucaju.. meni naplatili 16km skidanje guma, balansiranje novih, njihovo montiranje, i puhanje... :p ja dole radim, a vi slobodno kod lutve i huse
 
Član
koliko ja znam, šarafe štegneš običnim ključem, dok ne pukne jednom ono, ewentualno jednomnogom udariti i to je to, a kakve poluge:icon_confused::icon_confused: taj nije normalan, nije to kamion bogte:icon_mad:
 
Top