Zemljotres ? ? ?

Zemljotres ? ? ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Little Dragon je napisao(la):
IGY je napisao(la):
a jbt ko da se svijet rusi, malo se drmalo i sta sad, u japanu je ovo svakodnevnica, kad se pocne nesto raspadati onda je to znak da je zemljotres malo jaci, ovo je smijesno ba zbog cega se vi sve sekirate
svasta......

Cudilo bi me da ti napises neki normalan komentar , buraz ako zivis ovde citav zivot znas da ovo nije JAPAN i da se ovo ne desava stalno kao kod njih , bio je jak odavno nije treslo ovako ne moras na sve biti kontras

nije nikakav kontra komentar, nezz koji ti je ?
nego digli ste paniku ko djecica kakva......
 
IGY je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
IGY je napisao(la):
a jbt ko da se svijet rusi, malo se drmalo i sta sad, u japanu je ovo svakodnevnica, kad se pocne nesto raspadati onda je to znak da je zemljotres malo jaci, ovo je smijesno ba zbog cega se vi sve sekirate
svasta......

Cudilo bi me da ti napises neki normalan komentar , buraz ako zivis ovde citav zivot znas da ovo nije JAPAN i da se ovo ne desava stalno kao kod njih , bio je jak odavno nije treslo ovako ne moras na sve biti kontras

nije nikakav kontra komentar, nezz koji ti je ?
nego digli ste paniku ko djecica kakva......

Vidis da jest opet pises , kao sto rece corado nije uobicajna pojava
 
Član
IGY je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
IGY je napisao(la):
a jbt ko da se svijet rusi, malo se drmalo i sta sad, u japanu je ovo svakodnevnica, kad se pocne nesto raspadati onda je to znak da je zemljotres malo jaci, ovo je smijesno ba zbog cega se vi sve sekirate
svasta......

Cudilo bi me da ti napises neki normalan komentar , buraz ako zivis ovde citav zivot znas da ovo nije JAPAN i da se ovo ne desava stalno kao kod njih , bio je jak odavno nije treslo ovako ne moras na sve biti kontras

nije nikakav kontra komentar, nezz koji ti je ?
nego digli ste paniku ko djecica kakva......

Pa valjda je nesto sto se ne desava svaki dan pa cudno ? Ili kako kod koga? Bas si kontras IGY...:icon_smile:
 

OmO

Član
Ne znam koliko je istina ali drug mi govori da je procitao negdje da se ocekuje malo jaci u 3:22h
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top