Zaustavljanje na raskrsnici

Zaustavljanje na raskrsnici

Član
Danas sam imao problem sa policajcem zaustavio me je na raskrsnici bez ikakvog mjesta za stajanje bez ista samo izleti ispred mene i napisa mi kaznu za pojas .. mislim da to nije ok da li se mogu zaliti zbog takvog zaustavljanja ako imam svjedoka.. jos me zezao za sve zivo na autu dok nije nasao bilo sta da napise?
 
Član
Mora imat čunjeve, lizalo.. Trebo si slikat situaciju i tužit ga...

Ja tako izlazim iz grada i ono malo ga stisno i muziku odvrno, , a oni iz kafane izlaze i pođe da me zaustavi, ja samo proletim... isto tako sam gledo, zaustavljaju pješake što ne prelaze preko pješačkog, kad ovaj jedan skoči nako rukom na sred raskršća zaustavi ženu što priča na telefon i napisa joj kaznu.. mislim stvarno su bezobrazni, ja bih izašo iz auta, sliko ga gdje me je zaustavio i tužio ga.. mislim prvo bi mu predložio da baci kaznu jer je nepropisno zaustavio..
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Mora imat čunjeve, lizalo.. Trebo si slikat situaciju i tužit ga

eh ne sjeti se odma toga .. lizalo je imao al me zaustavi na metar ispred mene .. isao sam polako kroz grad ... al cunjeva nije bilo cak sam stao na pola raskrsnice
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
mozes se druze zalit upravi vodovoda ;)

hahah ma nije mi zbog kazne, vec sto me zeza bezveze i to mi kaze ajde zamnom do mupa izgleda nije imao nalog kod sebe (mup je 100 m od tog mjesta)... :icon_smile::icon_smile:
 
Član
Kako u Hercegovini nitko nema cunjeve, a koji su po prici zakonom propisani? :icon_rolleyes:
 
Član
kazes mu da te nepropisno zaustavlja, kazes da ces ici na sud zajedno s njim i krenes da slikas to sve... pustice te najvjerovatnije ako nije sivonja neki... da znas za ubuduce...
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
BaYa_z je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
mozes se druze zalit upravi vodovoda ;)

hahah ma nije mi zbog kazne, vec sto me zeza bezveze i to mi kaze ajde zamnom do mupa izgleda nije imao nalog kod sebe (mup je 100 m od tog mjesta)... :icon_smile::icon_smile:

Pa što si išao?

pa isao sam zato sto mi je uzeo dokumente i ode lik sta sam mogao al sledeci put nece proci tako jbg :) na greskama se uci
 
Član
mene nisu ni jednom zaustavili sa cunjevima, i mislim da sam ih vidio plafon 1% sa cunjevima, ostalo sve zaustavljaju bez, samo auto parkiraju i palica ili lampa navece. u sarajevu se ne sjecam da sam ijednom vidio da su cunjevima obiljezili mjesto zaustavljanja. mislim da tesko mozes ista na taj fazon postici. ok to izlijetanje iz grmlja i sl. ali za "normalno zaustavljanje" bez cunjeva, daj boze...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
mene nisu ni jednom zaustavili sa cunjevima, i mislim da sam ih vidio plafon 1% sa cunjevima, ostalo sve zaustavljaju bez, samo auto parkiraju i palica ili lampa navece. u sarajevu se ne sjecam da sam ijednom vidio da su cunjevima obiljezili mjesto zaustavljanja. mislim da tesko mozes ista na taj fazon postici. ok to izlijetanje iz grmlja i sl. ali za "normalno zaustavljanje" bez cunjeva, daj boze...

U nas 99% njih ima čunjeve...
 
Član
Ma u kakvoj drzavi zivimo sve je to normalno, ti zec policajci koji iskacu iz grmova pored puta poput Miche Shafta iz filma Mrtav ladan, su sasvim normalna pojava na nasim putevima, nema se kome ni zaliti niti koji vrag, jednostavno nam je tako kako jeste, krivu Drinu nemozes ipravljati druze, samo ces da izgubis vremena para i zivaca na to razvlacenje po sudu, i na kraju neces nista dobiti, njemu ce u naj gore slucaju skinuti 10 % od plate, mozda neces platiti kaznu, a on i kolege ce to da nastave da rade, sve dok se zakoni ne promijene...:icon_mad:
 
Član
Po zakonu te ne bi mogao zaustaviti u raskrsnici, i to bez opreme koja je potrebna... Ali mi smo zemlja izuzetak u kojoj je sve moguce i dozvoljeno...


I mene su par puta pokusali u gradu da zaustave u pola raskrsnice, samo sto ni jednom nisam tu stao nego prodjem raskrsnicu 10/20m i onda tek stanem, i onda me pita zasto nisam stao , samo ga pitam da li je uredu i sigurno da stanem u pola raskrsnice da me legitimises..
 
Super Moderator
Kod nas isto ne stavljaju cunjeve... Jednom me samo zaustavila policija sa cunjevima i to tamo negdje oko tuzle.. i primjetio sam da u tom dijelu bosne policija koristi cunjeve
 
Top