Zanimljivi video clipovi

Zanimljivi video clipovi

De ba ljudi, covjek ga je zaustavio i trazio isprave na provjeru, njegovo je bilo da da i cao zdravo... a ne da izigrava tu budalu.... Da li bi smio reci onoj policiji iz koje drzave dolazi, bi k. nego dosao ovde medju "seljake" pa misli moze da se sprda..... Jos ona uzela da snima sluzbeno lice bez dozvole..... Sta mislis sta bi se desilo nekom nasem da se pocne prepucavati sa njemackim policajcem ili nekim drugim ne bitno, privodjenje momentalno, nemas ti sta da se suprostavljas.....
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
De ba ljudi, covjek ga je zaustavio i trazio isprave na provjeru, njegovo je bilo da da i cao zdravo... a ne da izigrava tu budalu.... Da li bi smio reci onoj policiji iz koje drzave dolazi, bi k. nego dosao ovde medju "seljake" pa misli moze da se sprda..... Jos ona uzela da snima sluzbeno lice bez dozvole..... Sta mislis sta bi se desilo nekom nasem da se pocne prepucavati sa njemackim policajcem ili nekim drugim ne bitno, privodjenje momentalno, nemas ti sta da se suprostavljas.....


Opet nisi u pravu. Policajca smijes snimat,posebno ako radi prekrsaj. Izuzetno ako ti on zabrani dok je u civilu u nekoj akciji i sl. Nemoj mislit da ja znam ovog pa da ga branim sad, ali policajac mu udara po autu halo bolan gdje to ima. I ovo se nebi moglo desiti u njemackoj.
 
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/6Exxxw_GcAY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

:cool:
 
Član
Kakva aljkavost na početku, džaba mu sve.
Nego, šta je ovo u stvari, kao neka zaštita gumena koja usput izgleda dobro ili,...?
Umjesto ove njegove šprice bi mogla doći obična?
 
Član
A jel se smije prati ovo auto kao i svako...hoce li spuzva/voda/cetke u automatskoj praoni poguliti ovo...jer vidim kako lako zaguljuje ovaj mat sloj prstima :icon_question:
 
Član
Nasao na netu, za auto srednje klase i velicine ovaj kit kosta 289dolara, a cistiti ga mozes jedino vodom i njihovom "magicnom" krpom...ovo mi se cini vise ko zajebancija za neki meet nego za nesto trajnije...;)
 
Top