Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

187

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

mr.black je napisao(la):
Al sam danas zabalio bio kada prode mustang glavnim putem na Otoci.
Samaro sam se 5 minuta da se uvjerim da nesanjam.

Slican je kao na ovoj slici.
ford-mustang-03.jpg


Nisam bas dobro vidio registracije jer su male, a jos u prolazu naisao al koliko sam vidio mislim da su nase nisam bas siguran.

voza se po Sarajevu, ima zvuk haus.. bio ispred moje firme meni prozor otvoren nisam ni provalio da stoji tu.. joj kad ga lola krehnu, poceli se stolovi tresti.. ne cujem kolegu sta prica :lol:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

MantaFan je napisao(la):
Nema tablica na njoj. Pretpostavljam da su Njemacke. U vlasnistvu covjeka iz Sirokog.

Ima jedna e500 u Pologu, stoji uvijek iznad puta parkiran pred kucom, nema tablica, a ja sam crnog vidio u Mostaru, bh table.
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Ili je dosa neko sa njim iz njemacke sada dok je ljeto, ali cim je on na relaciji Grude Siroki, Posusje, ima ce on i papire ubrzo, veci je problem tko ce to nalivati :lol:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

VIdio i ja mustanga kod katedrale ima njemacku zastavu na retrovizorima kao i njemacke table , brutalan zvuk
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

superman je napisao(la):
Na iliđi pored termi viđen R8

mislim da su svabske table i ja sam ga vidio na putu Ze - Do

ovakav vidjen juce u BL nisam ga uspio stici i slikat crveno me zaebalo

1965-mustang-convertible.jpg


superman je napisao(la):
Na iliđi pored termi viđen R8

vidio i ja u na putu ZE-DO svabske table mislim

a juce u BL vidjena ovakva zvjer. Ne uspjedo slikat zaeba me crveno pobjeze mi

1965-mustang-convertible.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

tomislav_amg je napisao(la):
Ima jedna e500 u Pologu, stoji uvijek iznad puta parkiran pred kucom, nema tablica, a ja sam crnog vidio u Mostaru, bh table.

To je ta, Pezićeva rođaka ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

tomislav_amg je napisao(la):
MantaFan je napisao(la):
Nema tablica na njoj. Pretpostavljam da su Njemacke. U vlasnistvu covjeka iz Sirokog.

Ima jedna e500 u Pologu, stoji uvijek iznad puta parkiran pred kucom, nema tablica, a ja sam crnog vidio u Mostaru, bh table.

Aj' ako budes nekad u prilici,provjeri tog na BH tablama,jel sve regularno i jel' na prodaju. ;)
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Maloprije dvije Ferrari Californie prodjose, jedna za drugom. Nisam stigao uslikati ali imaju neke reklame na sebi. Je li to nesto vezano za SFF :icon_question: Na Malti sam ih vidio, cuo ih do Marijin dvora :cool:
 
Top