Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

RE: Zanimljiva auta na BH cestama

zna li iko odredjeni broj koliko se rallya uvezlo u BIH ? to je bio onaj post ratni madness kad je uvezeno GTI-eva hrpa :icon_sad::icon_cry: :icon_sad::icon_cry:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

lhasa_green_beast je napisao(la):
zna li iko odredjeni broj koliko se rallya uvezlo u BIH ? to je bio onaj post ratni madness kad je uvezeno GTI-eva hrpa :icon_sad::icon_cry: :icon_sad::icon_cry:

Ja sam vidjao ljetos po mostaru crnog i jednom sa vidjeo bijelog oba na bh tablicama ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

sto se rallya tice ovako otprilike mislim da ih ima mozda samo jos par komada da su ziva uz ova dva crvena moj je jos tu a za toga bijelog nisam cuo a bilo ih je mozda 10-15 komada u BiH.
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

arminnn je napisao(la):
Pise jedan znaci radi se o golfu Rally ;) ko je pratio SR prije par godina zna ce o cemu se radi

sjecam se da sam nekad davno vidio ovaj Rallye u chasopisu "Auto" u rubrici o Street Raceu ;) 110% je to taj Golf :icon_smile:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Nebi rekao da je ijedan od ova dva Nidalov posto je on imao lajsne po sebi
dsc000359oy-1.jpg

osim ako se netko nije bas dobro potrudio da ih skine.
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Sigurno... Imas li taj casopis slucajno:icon_question:

golf g60 je napisao(la):
Nebi rekao da je ijedan od ova dva Nidalov posto je on imao lajsne po sebi
http://i218.photobucket.com/albums/cc305/knez20/dsc000359oy-1.jpg[/IMG osim ako se netko nije bas dobro potrudio da ih skine.
[/quote]

ovo je Nidalov i sad su u Sa i golf i Nidal :icon_wink:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Ima jedan ovakav džip u Laktašima, voza se non stop, ide se u lov, radna mazga.
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Evo malo na piku gledam auta kad naleti na SLS reko neki fake kad nase tablice jel ovo ima kod nas jos jedan SLS ili ne onaj crveni sa folijom ev slike :cool::icon_biggrin::cool:

5p4s49.jpg

r0y4nn.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Amele ovo je onaj sto se razbio u Tuzli, pa su ga napravili i presvukli folijom ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

kavaz je napisao(la):
Amele ovo je onaj sto se razbio u Tuzli, pa su ga napravili i presvukli folijom ;)

OK hvala na inf. ;)

Nisu ovi nasli mogli potrefiti nijansu one boje pa morali foliju staviti :D
 
Top