Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Velostera sam vozio kad je bila promocija Hyundaia i 1.6 benzin sa oko 95 kw im je nidje veze...auto lijepo izgleda,ali motor nula bodova...
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

emirc je napisao(la):
Pozdrav raja!
Ovako, nisam siguran da je ovo najbolje mjesto za ovakvo pitanje ali činilo mi se najprikladnije :) Interesuje me postoji li vlasnik ili možda čak vlasnici Nissana GT-R u našoj državi? Ja lično nisam nijednog vidio u BiH na našim tablama, pa pitam čisto iz znatiželje... :)

Neki dan pročitah ovo:

Pošto naši Nissan koncesionari još u ponudi nemaju model GT-R (iako znamo da je jedan naručen za kupca u BiH nekim drugim putevima), već sada isti možete poručiti u ostalim Nissan prodajnim centrima te ujedno i ''Track Pack'' tuning paket. Prva isporuka novih modela očekuje se u martu sljedeće godine (2012.).
http://www.automotosvijet.com/index.php/noviteti/sluzbeno/2486-nissan-gt-r-2012-track-pack
Zna li možda netko ko je tajanstveni kupac?
Hvala svima na odgovorima!

Čovjek ga još čeka, jer ga nije nimalo bilo jednostavno niti naručiti. Voli automobile, ima mogućnost da ih jako često mijenja. Prije par godina je vozio 350Z. Naravno, identitet se ne smije otkriti na ovakav način :)
Nedzad, automotosvijet
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Ima narandzasti Veloster u Doboju vidjam ga ima dugo vremena. Izgled 10, na ovakav izgled trebo bi motor bar 250-300 konjica :icon_smile:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

BlackPrince86 je napisao(la):
RS6Avant je napisao(la):
ovo auto vidjam cesto u Srebreniku i mislim da je momak iz Srebrenika ;) prije 2 dana sam imao priliku da ga cujem, brutalan zvuk ima :cool:

Ovaj Camaro mi je od dobrog druga,zovu ga Zenny,zivi u Offenbachu,i 91 je godiste.To objasnjava tablicu.Camaro RS 3.7 306 ks.
I da,vozio sam ga :D

:cool: strasno auto , jestel se ganjali ??:icon_smile:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

BlackPrince86 je napisao(la):
RS6Avant je napisao(la):
ovo auto vidjam cesto u Srebreniku i mislim da je momak iz Srebrenika ;) prije 2 dana sam imao priliku da ga cujem, brutalan zvuk ima :cool:

Ovaj Camaro mi je od dobrog druga,zovu ga Zenny,zivi u Offenbachu,i 91 je godiste.To objasnjava tablicu.Camaro RS 3.7 306 ks.
I da,vozio sam ga :D

Aaaaa....Selmin brat ga vozi!:cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

saledoboj je napisao(la):
Ima narandzasti Veloster u Doboju vidjam ga ima dugo vremena. Izgled 10, na ovakav izgled trebo bi motor bar 250-300 konjica :icon_smile:

i bit će, čeka se turbo verzija ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

danas na putu prema zenici srecem Ferari, nisam tacno siguran koji je model ali je nesto novo
naprijed nije imao tablicu, a nazad je cini mi se brescia Italija:icon_biggrin:
nisam imao kad ni slikat, prava pojava na cesti medju ovim nasim starudijama
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ArminM je napisao(la):
danas na putu prema zenici srecem Ferari, nisam tacno siguran koji je model ali je nesto novo
naprijed nije imao tablicu, a nazad je cini mi se brescia Italija:icon_biggrin:
nisam imao kad ni slikat, prava pojava na cesti medju ovim nasim starudijama

458 italia ? FF ?
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

lhasa_green_beast je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
danas na putu prema zenici srecem Ferari, nisam tacno siguran koji je model ali je nesto novo
naprijed nije imao tablicu, a nazad je cini mi se brescia Italija:icon_biggrin:
nisam imao kad ni slikat, prava pojava na cesti medju ovim nasim starudijama

458 italia ? FF ?

cini mi se ovaj 458, neka je tamnija siva boja, strasan je
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ArminM je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
danas na putu prema zenici srecem Ferari, nisam tacno siguran koji je model ali je nesto novo
naprijed nije imao tablicu, a nazad je cini mi se brescia Italija:icon_biggrin:
nisam imao kad ni slikat, prava pojava na cesti medju ovim nasim starudijama

458 italia ? FF ?

cini mi se ovaj 458, neka je tamnija siva boja, strasan je

nisam ga vidio kod nas,al u Kanu kad sam bio frajer ga je pocijepao bas kad je nailazio pored mene,noge su mi se odsjekle kakav zvuk ima :D ,to nije humano,auto je boli glava jos je ovaj bio mat crni,stvarno strasan
 
Top