Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

almir_gr je napisao(la):
Jel' taj neki dan bio u Gradačcu možda?


nisam ja bio u gradačcu snjim, mi smo se vozali po odzaku i modrici... a to auto je i sada u modrici i moguce da je išao i u gradacac...
 
RE: BIH Supercars

Salle je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Jel' taj neki dan bio u Gradačcu možda?


nisam ja bio u gradačcu snjim, mi smo se vozali po odzaku i modrici... a to auto je i sada u modrici i moguce da je išao i u gradacac...

Ovakav isti bio u gradu neki dan, jbg-a zaboravio registraciju, inace pravo mocno izgleda uzivo!
 

JD.

Član
RE: BIH Supercars

Porsche je sila, vidio sam ga danas


a ovaj crni SLK bas i nije za ove teme, star je to auto vec... pa ima boljih auta ovdje na forumu
 
RE: BIH Supercars

VR6Boki je napisao(la):
Evo jedna slicica od mene, mada nije cemu, slikano mobom i jos pri zalasku sunca :D


Vidio ga danas,oko 19h kad sam se vozao na biciklu,mrsko mi bilo vaditi fotohaparat a iza njega na prikolici je bio novi Cayene.911 izgleda strasno uzivo
 
Član
RE: BIH Supercars

elvirjahic je napisao(la):
Vidio ga danas,oko 19h kad sam se vozao na biciklu,mrsko mi bilo vaditi fotohaparat a iza njega na prikolici je bio novi Cayene.911 izgleda strasno uzivo

Pa tu sam ga i uslikao, bas negdje oko 19h, ja isto bio na biciklu, vracao se sa voznje sa Igmana :D

Cayenne novi je bio iza na prikolici, a u blizini na ovom Asa parkingu, bio je jos jedan novi Cayenne :icon_biggrin:
 
Član
RE: BIH Supercars

VR6Boki je napisao(la):
elvirjahic je napisao(la):
Vidio ga danas,oko 19h kad sam se vozao na biciklu,mrsko mi bilo vaditi fotohaparat a iza njega na prikolici je bio novi Cayene.911 izgleda strasno uzivo

Pa tu sam ga i uslikao, bas negdje oko 19h, ja isto bio na biciklu, vracao se sa voznje sa Igmana :D

Cayenne novi je bio iza na prikolici, a u blizini na ovom Asa parkingu, bio je jos jedan novi Cayenne :icon_biggrin:

bijeli :D
 
Član
RE: BIH Supercars

almir_gr je napisao(la):
Salle je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Jel' taj neki dan bio u Gradačcu možda?


nisam ja bio u gradačcu snjim, mi smo se vozali po odzaku i modrici... a to auto je i sada u modrici i moguce da je išao i u gradacac...

Ovakav isti bio u gradu neki dan, jbg-a zaboravio registraciju, inace pravo mocno izgleda uzivo!

vidio sam i ja danas ovog Cadillaca u Gradaccu, ispred onog novog marketa s desne strane prije Euro-profija...:cool:
 
Top