Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
jesu nanovo ofarbani, meni to ne izgleda mlađe od 90-te godine
Taj "Defender" se i dan danas pravi..
SUinurI.jpg
 
Član
Defenderi su dosli u podrsku ZE DO kantona, prvu u Zenicu sad ih vidjam i u Tesnju kad fataju narkice sa saobracajcima. Ovo je zadnja serija Defendera msm da se dalje i nece proizvodit, cito sam nedje na netu cijenu tih dzipova sto su dosli i kontam da je preskupo u omjeru cijena kvalitet, Patroli koji su stari desetak ako ne i vise godina koje korsiti isto Jedinica za Podrsku ZE DO Kantona su dosta bolji od Defendera. Kad smo vec kod policijskih dzipova najzanimljivi su dzipovi specijale ili vikiceve jedinice kako ko hoce, oni cu cini mi se nekako pred agresiju dobili GMC Blazer ili kako se vec zovu, ti dzipovi se pojavljuju na snimcima vezanim za odbranu Sarajeva, prije par godina vidio sam taj dzip i stvarno je pojava sa onom njihovom bojom i ogromnom rotacijom na krovu. Ne znam dal su sad u funkciji znam da su dobili zadnju generaciju Land Cruisera cim su izasli, jbg svijdjeli se komandantu i nabavljena su.
 
Član
neka sale odvadi, patrol bolji od defendera kao pravi terenac.....
gmc su godista 93 i 94 dosli su u ratu, imas ih raznih s10, yukon i slicno, svi ispod haube imaju od v6 pa gore, poneki je dizel ali nisu nikakva sreca
 
Član
neka sale odvadi, patrol bolji od defendera kao pravi terenac.....
gmc su godista 93 i 94 dosli su u ratu, imas ih raznih s10, yukon i slicno, svi ispod haube imaju od v6 pa gore, poneki je dizel ali nisu nikakva sreca
bolji jaro moj odradice isti posao ko i patrol a udobniji je i ima dosta bolju opremu od defendera pogotovo ova serija sto oni koriste...
 
Super Moderator
ne kontam, odradice isti poso ko i patrol a udobniji je i ima dosta bolju opremu od defendera? :D

Malo koji se moze sa defenderom poredit sto se tice ''posla'' za koji je namjenjen
 
Top