Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Svaki dan vidjam CLS 63 AMG , i momak sto ga vozi ne stedi ga nimalo :icon_smile: a danas sam vidio BMW-a 3 narandzasti mislim da je M3 zvuk je bruuutalan i u jedno 250 metara je isalto 5 brzina automatik al letiii , table su naravno Svicarske :icon_smile:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

OggyBoy je napisao(la):
:smajli10:

Ja pomislih neke nove mašinke u BiH, a oni o FObiji raspravljaju.:icon_cry:

PS. Ima ovakva FObija u BL, ništa posebno, čak je i odvratna jer je svaka kao džip.

Još posebno ako je sa moćnim High Torque Performance motorom :lol:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

SLK 55AMG davno slikano ;)

4eSy.jpg

hImes.jpg

1FcWU.jpg

MrePc.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

I kod nas ima identičan CLS kao ovaj sa slike već odavno , vlasnik takođe pumpaš;)
A ima i švapski crni CLS 63 AMG , 2 Panamere (crna i bijela) , crni R8 , crvena Californija...
Uglavnom stigla dijaspora pa se ima šta viditi :lol:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

djordjep je napisao(la):
I kod nas ima identičan CLS kao ovaj sa slike već odavno , vlasnik takođe pumpaš;)
A ima i švapski crni CLS 63 AMG , 2 Panamere (crna i bijela) , crni R8 , crvena Californija...
Uglavnom stigla dijaspora pa se ima šta viditi :lol:

Slikaj!
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

korisnik5 je napisao(la):
djordjep je napisao(la):
I kod nas ima identičan CLS kao ovaj sa slike već odavno , vlasnik takođe pumpaš;)
A ima i švapski crni CLS 63 AMG , 2 Panamere (crna i bijela) , crni R8 , crvena Californija...
Uglavnom stigla dijaspora pa se ima šta viditi :lol:

Slikaj!

Ne možeš ih pohvatati. I ja redovno viđam skoro sve navedene.
 

LSD

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ovu crvenu skodu vozi nekakva "pickica" od vozaca.skoro me tusio iz Bijeljine sat vremena...svaku krivinu koci..ne smije preticati....ja ga sa kamionom ubio do majevice i uz majevicu.....
 
Top