Zamjena OPEL ASTRA

Zamjena OPEL ASTRA

Član
evo ponovo pitanja za zamjenu danas sam gledao opel astru 2.0 td 1998 god. reg. prije par dana urađena pumpa garancija 1 god rađena u Šabcu neradi klima razlog neznam zamjena za audija ključ za ključ našto obratiti pažnju
OVO


ZA OVO

 
Mjenjaj odma , jedina mana je pumpa , ako je zamjenjena nema sekiracije samo pazi gdje sipas naftu , klima ti sigurno ne radi iz 2 razloga a to je probijen hladnjak ili nije napunjena to je 90% , 10% su gore stvari al vjerovatno je samo otisao hladnjak .
 
Član
slazem se s dragonom, i ja bih zamijenio. Audija si sredio da valja, to je svima jasno, ali astra je novija i fino izgleda. uzivao bi ti sredjivajuci i nju siguran sam ja
 
Član
klimu on nikad nije punio a auto je kod njega već 4 god kompresor radi ali nehladi a od pumpe ima i račun 500eur je koštala reparacija i gume bi trebalo zamjeniti
 
Onda je od stajanja se sjebo hladnjak i to mi je palo na pamet ili je mozda samo treba napuniti to je sitnica bitno je da je pumpa ispravna , a fele abd kupis druge sa gumama i lagano , ja mislim da ti se to bas isplati vidjet ces kako je Astra fin autic
 
Član
Zar se kompresor ne pali kad nema freona i slično:icon_question:

Šta ja znam, izgleda utegnuta, što se motora tiče, mane nema, malo poslab i to je to.
 
Član
Vidjo sam i u srebreniku par puta ovu astru

Ne bih ja mijenjo neka je novija, audija ovakvog nema niko astri pun grad :icon_rolleyes:
 
Član
ja licno ne bih mjenjao audi je 100x ljepsi od astre,svak ce se okrenuti za audijem a astri na svakom koraku ;)
 
a jbt ga, audi je predobar, pojava si sa njim. al treba napredovat u zivotu. za koji godinu ces i ovu astru sredit i bit ce jedinstven na ulici i eto ;)
 
Top