Zakljucani kljucevi u autu

Zakljucani kljucevi u autu

Član
Trenutno sam na odmoru u Crnoj Gori i ja specijalac kad sam vadio djecija kolica iz gepeka ostavim kljuc od auta u gepeku i zatvorim gepek i automatski sve zakljucano... U pitanju je Mercedes W210...
Gepek sam otvorio na kljuc, a kada ga otvoris na kljuc (dugme) auto ostane zakljucano i kad zatvoris gepek on je i dalje zakljucan...

Dali neko zna neki sto bezbolniji nacin da otvorim auto?

Zadnje ljevo staklo mi ne radi podizac i staklo je spadalo tako da sam stavio letvicu u vrata da drzi staklo! Pokusavao sam da guram staklo prema dole i da nekako prelomi tu letvicu ali ne ide... Minus je sto sam na odmoru i od alata nemam ama bas nista...
 
Član
Istu sam situaciju imao, znaci otkljucan gepek na dugme i ostavljen kljuc u gepeku, meni su rijesili momci iz bihamka, tako sto su mi srecom ostali zadnja leptir stakla otvorena. Ne znam koliko ti moze to pomoci, a et raskacili su zadnje leptir staklo, koje se srecom moglo otvoriti dovoljno da jedan udje kroz prozor, izvadio je jedan zvucnik i kroz tu rupu je uspjeo preklopiti zadnje sjediste i doci do kljuca.l taj zahvat me dosao samo 100 KM, nadam se da ce ti nesto od ovoga pomoci, ili ako imas 2 kljuca neka ti neko posalje taj drugi. A druga situacija isto covjeku na Mercedesu slicnom tvom je ostao kljuc u autu i rijesio je tako sto je uspjeo skinuti zadnje leptir staklo, citava steta je bila keder. Nadam se da ces uspjesno rijesiti, vrlo dobro znam kako je..;)
 
Ono glupo pitanje ali jel postoji mogucnost da ti neko posalje rezervni kljuc busom li slicno (ako ga imas). Meni 190tka kad se zakljucala, zvao nekog majstora, dosao lola, malo razmaknu vrata ubaci nesto na naduavanje, i kakav je zgoljav bio mogao se i sam provuci ali je nekom zicom. Pa ako ima tamo neko da radi slicne stvari. Ili da nadjes dovoljno dugu cvrscu zicu ili armaturu pa da sam pokusas progurati do onog prekidaca na sredisnjoj konzoli. Zadnja ti opcija i ona koja ti preostaje ako ostalo ne uspije je da razbijes leptir staklo ili da ga skines ako moze.
 
Član
Одг: Zakljucani kljucevi u autu

Hvala drug u svakom slucaju...

Ma meni samo daje nekako tu letvicu prelomiti u vratima sto drzi prozor a ja kad otvorim vrata iznutra meni se komplet auto odkljuca tako da mi gepek nije problem...

Ima mi ko poslati rezervni kljuc samo kontam dami je nesto jednostavno da uradim... ali nema nista jednostavno...
To da necim pritisnem dugme za otkljucavanje mi nije ni palo na pamet mozda je to nekako i najjednostavnije za izvesti... bolje i to nego pokusavati kvaku uhvatiti...

Послато са GT-I9505 користећи Тапаталк 4
 
Član
Ne znam kako se otkljucavaju vrata na tom auta, al ovaj fazon s vratima probaj ako ima logike
http://www.youtube.com/watch?v=2EadqeRJJ54
 
Član
Probaj naći negdje jači magnet i nasloni kod šteke u ravni gdje izlazi onaj pipak od vrata (ako ga merc uopšte ima),i vuci polako prema gore dok se pipak ne izvuče.Probaj nekoliko puta.
 
Vjerovatno si vec otvorio, a i ja sam imao isti slucaj nedavno, ja sam raskinuo ono na sredini gdje se uvlace skije i dohvatio kljuc nekako. To je najbezbolnije, jer samo vratis onaj poklopac kasnije i kao da nista nisi radio.
 
Član
Pokusaj ovako, ja sam pokusao i stvarno funkcionise.
Neka te neko nazove na mobilni telefon i kada se javis nek prisloni rezervni daljinski kljuc na svoj mobilni telefon i pritisce dugme za otkljucavanje a ti svoj telefon priblizi senzoru u autu koji hvata signal, nadam se da znas gdje je, najcesce na vjertobranskom staklu, i auto ce se otkljucati ;)
 
Član
Nisam dugo bio na forumu, zbog obaveza...
Na kraju mi je ipak poslan rezervni klju, nakon puno razmisljanja ipak je ovo bilo najbezbolnije... Jedino sam se bojao da mozda ne bude autobusa iz mog grada ali je ipak bilo...

A ovo za otkljucavanje preko mobitela, u to ne vjerujem i par ljudi mi je pricalo da je isprobalo i da ne funkcionise! Sad me ti bunis jer kazes da si ti isprobao...
 
Član
Toliko me sad to zanimalo to otkljucavanje preko mobitela da sam otisao isprobati i ne funkcionise! Ne znam stefane na kom je autu to tebi uspjelo!?
 
Član
Probavao sam licno na Reno Meganu i da se nisam licno uvjerio ne bih vjerovao. Auto se sasvim noramlno otkljuca i zakljuca!
 
Top