Za nedjelju najavljeno ubijanje pasa

Za nedjelju najavljeno ubijanje pasa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RCat je napisao(la):
a nemora se ni ovako izzivljavati na zivotinji :icon_evil:
ovo stene nije cak ni lutalica bio

http://www.hundeschule-muehbrook.de/tierschutz/091108/rotti1.html

Bild2.jpg

Jao sta su uradili ovom malisi,pa stvarno treba biti monstrum za ovako nesta.O cemu se ovdje radi,ne razumijem njemacki ? I jesu li uspjeli izlijeciti jadnika ?
 
Član
U novembru '08 nadjena je kuja rase rottweiler, mrtva pred vratima jedne prakse, gdje je vlasnica tog rsa otisla na ljekarski pregled. kratko vrijeme kasnije je nadjeno ovo stene rase rottweiler sa totalno razbijenom njuskom, medju ozlijedama je vidljiva i veca rupa, koja je vjerovatno prouzrokovana nekim projektilom. stene je bilo zivo kad su ga nasli, ali mu nije bilo pomoci. posto mu je vilica totalno unistena (slike su jezive i nevjerovatne!) stene nije moglo duze vremena jesti, tako da je oslabilo i nemocno cekalo svoju smrt. ljudi koji su ga nasli, donijeli su ga veterinaru.. koji mu je mogao samo smrtonosnu, za njega uslisujucu injekciju dati..

dan danas se trazi za osobom/osobama koje u tom kraju na taj bestijalni nacin mrcvari i ubija zivotinje
 
Član
Schumi,

samo hocu da ti kazem da pomoć ljudima nije nikakvo opravdanje da se ne pomaže psima jer u razvijenim zemljama se obje aktivnosti provode jedna sa drugom.

Zato priča nemoj pomoć psu da bi pomogao čovjeku ne pije nikakve vode ;)

Pozdrav
 
Član
RCat je napisao(la):
a nemora se ni ovako izzivljavati na zivotinji :icon_evil:
ovo stene nije cak ni lutalica bio

http://www.hundeschule-muehbrook.de/tierschutz/091108/rotti1.html

Bild2.jpg

ccc pa ljudi su gori od zivotinja
 
Član
Sta cekaju, da napadnu neko dijete, u zenici je prije par godina bio slucaj, pas lutalica napao malog djecaka i ugrizao ga za ... znate na sta mislim.
Kakva drustva za zastitu zivotinja, prvo treba ljude zastiti.
 
ma koji qr** stavljas tu sliku izmasakriranog psa ba nije potrebno da gledam to fkt,,,,,da je mene takvo mirle ne govorim za stene neg za dzukelu ujelo mucio bi ih sve do jednog jebo vas dzukele ne znam koji vam je qrac, jesu to ugrozena vrsta neka il koji qrac ko sto rekoh ljudi pobiju njih 30 za 2 dana ih ima 150 i to neki problem za pse ...dosadni ste vise i svi spominju razvijene zemlje pa koji vam je qrac to bosna razvijena zemlja bjez jbt milion problema prije dzukela ....
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
ma koji qr** stavljas tu sliku izmasakriranog psa ba nije potrebno da gledam to fkt,,,,,da je mene takvo mirle ne govorim za stene neg za dzukelu ujelo mucio bi ih sve do jednog jebo vas dzukele ne znam koji vam je qrac, jesu to ugrozena vrsta neka il koji qrac ko sto rekoh ljudi pobiju njih 30 za 2 dana ih ima 150 i to neki problem za pse ...dosadni ste vise i svi spominju razvijene zemlje pa koji vam je qrac to bosna razvijena zemlja bjez jbt milion problema prije dzukela ....


NIJE BOSNA NE RAZVIJENA NEGO MOZGOVI LJUDI U BOSNI KAO ŠTO SI TI

Kad sebi priznamo da smo sami krivi onda ćemo krenuti nabolje!

Dovoljno je pročitati tvoj post, broj psovki i pogrdnih izraza da sam shvatiš kakav si
 
1. nismo si sami krivi nego ljudi koji vode ovu drzavu a glupa populacija glasaca im omogucava to a ja ne spadam u tu grupaciju i ovi nekadasnji okupatori sto nam i dan danas jebu drzavu recimo to ti je odlican problem da krenes rjesavat prije dzukela

2.ja odlicno znam kakav sam pun mi qrac te neke solidarnosti navodne neke kad toliko mozes da pricas i natezes se sta si ti to konkretno uradio za bilo sta u ovoj zemlji pa da imas pravo da se izdizes na neki veci nivo od bilo koga ovdje ko je pokusao da bude realan???
 
Član
Ko je kriv što su političari takvi kakvi jesu - NAROD! On ih je demokratski SAMOVOLJNO izabrao.

Dok god prihvatamo okolinu kakvu jest, bez da je pokušavamo promijeniti onda smo i mi krivi.

A šta sam ja konkretno uradio, pa raspitaj se sam malo ;)

I na kraju moram reći da zvučiš kao političari naši jer nerješavanje jednog problema pravdaš postojanjem drugog. Klasika...
 
rekoh ti ne spadam u populaciju tog naroda koji podrzava ovu vlast niti bilo koju do sad...

ovo da se ja raspitam ne znam sta si pokusao bit simpatican humoristican ne znam.... :)

i ja ne navodim jedan problem da bi opravdo drugi ja samo kazem da ima puno precih stvari za rjesit da bi se toliko brinuli o dzukcima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top