Xsara VTS

Xsara VTS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vid ti njeg jes se ponovio,nisam bio tu pa nisam vidio prinovu heh,nek je sa srecom,da te prati da nebude ko sa predhodnim :cool:
 
Član
edo_benz je napisao(la):
vid ti njeg jes se ponovio,nisam bio tu pa nisam vidio prinovu heh,nek je sa srecom,da te prati da nebude ko sa predhodnim :cool:

Hvala puno;)

Evo jos slika, mada je prljava folija...




 
Član
Par slika nakon pranja, mislim da se crni krov fino uklopio, ja zadovoljan...





Sada sam u potrazi za ovakvim felnama(C4 VTS), mislim da bi bile pun pogodak :D



Uploaded with ImageShack.us
 
Prije toga plastike u boju auta a što se feluga tiče ,mislim da bi se ove fino uklopile ali da se mogu i bolje za nju naći :cool:
 
Član
Folija je sjela za deset,super je odradjeno,svaka cast za ulozen trud i auto.sretno u daljnjem radu;)
 
Član
Konacno sam nasao malo vremena da se pozabavim muzikom. Ubacen moj stari setup, znaci blaupunkt 12" woofer i blaupunkt pojacalo, koje trenutno gura samo preko jednog kanala. U planu je ubacivanje 2 zvucnika u zadnje tapacire, jer mi fale, kupovina novih visokotonaca i bridge-ovanje pojacala i mislim da ce biti bas pristojno.


Evo kako svira sad, mada nije bas neki snimak:
http://www.youtube.com/watch?v=cLuWQNyDEQI&feature=youtu.be





 
Član
sve se nema a ugradjuje se seqvent plin:icon_biggrin:;) fin update ko hoce da neizlazi iz auta:lol::cool:
 
Član
shurda je napisao(la):
sve se nema a ugradjuje se seqvent plin:icon_biggrin:;) fin update ko hoce da neizlazi iz auta:lol::cool:

Svakome se isplati, nekome pre nekome kasnije, tako da za ovo vredi i kredit podici :icon_biggrin: Nije vise skup seqvent, sad kosta kao nekada obican plin... Nisam ni do sad izlazio iz kola, samo cu ih sad malo i voziti konacno :lol:
 
Član
ma dobro svako ima svoje misljenje u vezi plina,,ja jedino da vozim nesto 2.8 ili 3.0 onda bi razmisljao o plinu,,ovako mi trosi oko 10-12l sto se moze sipati vikendom,,srecom nemoram na pos'o ic sa njim inace nebi se moglo nasuti:lol:
al kazu cejf nije skup ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top