Xenon u Halogen konverzija (ili ti obicni farovi na xenon instalaciju)

Xenon u Halogen konverzija (ili ti obicni farovi na xenon instalaciju)

Početnik
Prosurfo sam malo i kako vidim nema ovakva ni slicna tema.
Situacija je sledeca, na passki imam fabricke xenone.

Htjeo bih da kupim ovakve farove
960864.jpg


koji su naravno predvidjeni za obicne sijalice. Da li ih je (sve je moguce osim drvene peci) moguce spojiti ih ili je potrebna neka veca intervencija oko instalacije ?
 
Član
e sada passka je pretpostavljam passat, posto se zoves tipo, drajvas 230CE a na avataru je citroen... malo konfuzno :D

kako god, aftermarket farovi su u 99% slucajeva predvidjeni za halogene sijalice tako da ces po defaultu imati na njima dzekove sa rasporedom pinova koji odgovaraju instalaciji za halogenu rasvetu. Kao sto si naveo, taj "passka" ima vec fabricke ksenone tako da je i instalacija koja vodi do farova predvidjena za dzek koji je istog oblika ali drugog rasporeda pinova... Iako je cinjenica da su fabricki xenoni 21458 puta bolji od bilo koje aftermarket opcije preporucio bih ti da nabavis dzekove i deo instalacije sa istog modela sa halogenom rasvetom i da prema šemi sam premostis instalaciju po principu plug n play kako bi kasnije mogao po potrebi vratiti xenone... Postoje originalni adapteri sa halogenog fara na xenon a obrnuto bas i nije atraktivno...
 
Član
ako su fabricki xenoni onda su sigurno D2S tako da ti te sijalice ni pod razno ne mogu u te am farove. skines sve zajedno sa orginalnim xenonima a sebi kupis neki jeftiniji set xenona i postavis na te nove farove
 
Član
Ugradi diode u branik te fabricke farove i ostavi, previse komplikacija a razlika samo u diodama, jest da ovi malo ljepse izgledaju :icon_rolleyes: al ipak glas za fabricke xenone :icon_smile:

Ako sei pozelio kakvu promjenu uzmi onu foliju za tamnjenje farova pa je nalijepi drugacije ce izgledati i masku bez znaka ako je vec nemas ;)
 
Top