Wolf ulja??

Wolf ulja??

Zanima me dali je netko cuo za ovo Wolf ulje, ima li netko nekih iskustava o tome kakvo je i valja li cemu.. koliko sam vidio rade ulja za VW, Audi, Porsche i sl.. i cijene nisu neke astronomske, sintetika 5w40 5l dodje oko 70km.. pa sad..

koliko sam vidio firma postoji od 1955 i dobili su raznorazna priznanja, od General Motorsa i sl.. zna netko nesto? :icon_question:

l_05034553.jpg



evo link..


http://www.wolfoil.com/en/bedrijf.aspx
 
Početnik
drug pslusaj me radije uzmi castrol 5w/40 razlika je u 15-20 km nego da rizikujes stim jer ja licno prvi put cujem za tu marku jer i ja sam se zezno uzeo neko tamo znj i sva sreca da mi je majstor navrijeme otkrio mogo ostat bez glave motora...odsad samo castrol kao i prije...
 
nije meni zao dat vise za neko dobro ulje, al problem je sto je kod nas sve kopirano sto se tice tih poznatijih brandova i neznas sta kupujes, prvo sam mislio uzet shell ultra 5w40, al nevjerujem da je original.. tako da sam mislio ici na neko dobro al manje poznato ulje..
 
Početnik
SoundLunatic je napisao(la):
nije meni zao dat vise za neko dobro ulje, al problem je sto je kod nas sve kopirano sto se tice tih poznatijih brandova i neznas sta kupujes, prvo sam mislio uzet shell ultra 5w40, al nevjerujem da je original.. tako da sam mislio ici na neko dobro al manje poznato ulje..

najbolja ti je solucija ako mozes da ti neko izvana donosi ili posalje,ja sam zaduzio tetka da kad bude dolazio brzo u bih iz njem da mi ponese 10 litara castrola TXT 5w/40 ako si voljan mogu ti provjerit posto je taj shel pa da i tebi ponese
 
Top