Wanna be M5

Wanna be M5

Član
nek je sa srecom, redovne updateove hocemo, i kakvih slika daj da valjaju, ova je bas jedan kroz ofrlje :)
 
Član
jbte cije je ovo bilo pa ocito nije imao novaca da to neko lakira profesionalno , auto od 100k preuzeti ovako to je nevjerovatno...

auto je dobar, boja mi nije omiljena da je crna uhh, M paket (ili ovo od schnitzera jos bolje :)) , bolje felge i spustanje su mjera za njega ;)
 
Član
lijep je bmw. iskreno se meni svidja ovo sto si narucio i bice ljepsi kad sve postavis ali eto nekome se ne svidja svako ima svoj ukus...i da ne zaboravim nemoj da samo previse nadzidzati ovo sto je naruceno bice mjera kad se uradi jos neke sitnice samo...
 
Član
Sta ste napali na covjeka, pa sta ako su farbana vrata kod vas nisu farbana auta?
Dobar Bimmer druze, netrebas se uopste stidit 3.0 dizela to je super motor i ima mnogo potencijala, spusti ga samo i M optiku nabaci ;)
 
Član
Extra BMW, vozao sam malo gazdinog u Sloveniji, odlično ide, alo ovo "Wanna be M5" nikako neće da može. Zna se šta je dizel, a šta benz.;)
 
Član
niste vidjeli uzivo felge,bolje su sigurno 10 puta nego ovdje na slici,inace Mesa BMW je super,samo dalje nastavi;)
 
Član
Hvala Vam svima (i na pozitivnim i na negativnim kritikama). Sto se tice spustanja auta, nisam postavio slike jos, sutra ce biti, jer spusten je vec, tj.pojedini modovi su vec uradjeni.


@ Muha: hocu BGM! :icon_twisted:
@gti fan: ah, sta ces, proslo je to mene, vjeruj mi i njih ce. :icon_biggrin:
@ trizex: ma naravno da je ofrlje, to je jedino sto sam imao pri ruci dok sam pisao po 4umu, update-i idu
@ menso: kako rekoh, vec je pri zemlji :icon_twisted:
@ adohera: ma ne stidim se ja dizla, vec ne volim dizla.. :D
@R32: O Jasko druze, nastavljamo dalje :)
 
Bgm ja sam njega vidio i to u u centru kod sata.Nije valjda moguce da ima isti kojem su fulana vrata :icon_confused: ebg... heh
 
Član
renault_fan je napisao(la):
Bgm ja sam njega vidio i to u u centru kod sata.Nije valjda moguce da ima isti kojem su fulana vrata :icon_confused: ebg... heh

Moguce je da je bio ovaj biimmer, ali ne i sa ovim fellama. ;)
 

MTR

Član
E60 dobar auto , vidi se da je boja jaaaaako fulana i to sredjuj odma , ko da ga je neki mesar prije tebe vozao :D , a te fele se narucuju iz US ali samo za Mercedese a inace su losa kopija onih koje idu na SLR-a , ne znam kome naumpade da ih natakari na E60 pored nakih felgi koje dodju na njemu :icon_eek:
 
Član
MTR je napisao(la):
E60 dobar auto , vidi se da je boja jaaaaako fulana i to sredjuj odma , ko da ga je neki mesar prije tebe vozao :D , a te fele se narucuju iz US ali samo za Mercedese a inace su losa kopija onih koje idu na SLR-a , ne znam kome naumpade da ih natakari na E60 pored nakih felgi koje dodju na njemu :icon_eek:

I mene boja iritira, ali cekam dok dodje body kit, pa da sve radim zajedno.
Ove felge nisu samo za mercedes, nego su ''univerzalne'', odgovaraju i na Audi, pored bimmera, kao i na merca i ne znam ti koja jos vozila. Sto se tice SLRa, u pravu si, pomalo lice, ali kod SLR nema ovakav ''falc''. A meni je naumpalo da ih ''natakarim'' na E60, jer su mi na njemu dosle 16ke one najobicnije sugave i meni nisu ljepse od ovih, :D
 
Član
jarane bmw je bog felge su dobre nek su kopija ovog onog boli te kita, boja na vratima extra ostavi tako samo jos s druge strane ofarbaj vrata u zutu i bice jos ljepsi, koji vam je sta ste napali covjeka ne moze rahat ni predstavit auto cc...
 
Član
menso je napisao(la):
jarane bmw je bog felge su dobre nek su kopija ovog onog boli te kita, boja na vratima extra ostavi tako samo jos s druge strane ofarbaj vrata u zutu i bice jos ljepsi, koji vam je sta ste napali covjeka ne moze rahat ni predstavit auto cc...

Moze li da ovako ostavim, kao zamjenu za farbanje vrata u zuto :D



Uploaded with ImageShack.us
 
Super Moderator
ovo lafo lorinsel felge za slr-a :D brate ogavne su uzasno lose mu stoje haha
ja isto imam e60 i imao sam lijepe felge 18'' na njemu sa falcom poliranim nove felge bile 275 gume i to je neka ''mjera'' al sam ih vec zamijenio stavio sam normalne felge i gume ko ce se vozat na tome lupa drnda mogu mislit kako je tebi na 20'' :icon_confused:
sve u svemu fin je auto samo prvo uradi ta vrata i sta jos trebas da ga dovedes u red a onda ostalo radi ;)
sretno dalje i iskreno ove felge nisu nicemu prodaj ih i uzmi neke druge svake ce mu ljepse stajati od ovih ;)
 
Top