W140-300SE

W140-300SE

Registrovan 24.11.1991 god.
182.000 KM
f59dda74.jpg


f6f8bbfb.jpg


e7b135ac.bmp
 
Član
Ovo je ladja, a ne auto.:cool:
Nemoj da si stipsa, daj malo slikica jos, pisi nesto o autu, mislim da mnogo ljudi interesuje sta, kako, gdje, kad,...?:D
 
tvrdoglavi je napisao(la):
ne ide mi u glavu da je toliko malo presla,al et super je mecka,mogu mislit kak je udobna :icon_smile:

Mozda zato sto je bila vikend auto samo za luxuza pa je zato malo presla..jarane svaka cast....
 
On je kod mene vec 10 godina. Kupio sam ga kod Mercedesa sa 107.000 KM.
Kola su garazirana i ove zime nije ga snijeg ni vidio jer u zadnje dvije godine nevozim puno tako da je skoro stalno u garazi.Kola su opticki kao i tehnicki u vrlo dobrom stanju.Prije izvjesnog vremena sam poceo da ugradjujem navigacion sistem ali nisam jos dosao do kraja jer sve sam radim.Potrosnja goriva, kako se uzme.Zimi 15, u ljeti 13, a na autoputu 8-10 ili 11 litara ovisno o voznji.Kod 180 ili 200 ide i 15 litara.Prije kratkog vremena sam promjenio komplet kocnice sa diskovima.

1956e082.bmp


Polaganje kablova za navigaciju

9f6e214f.bmp


Slika malo neostra

f1a62a4a.jpg


b1236193.bmp


Zamjena kocnica

68346100.jpg
 
Legend
predobar auto , svaka cast drzis ga urednim i jako malo je presao , perfektan je , samo mu fale neke alu ljetne felge ....bar 18"
sve u svemu svaka cast , ne stedi na slikama i radovima ;)
 
Član
Prejak..uvijek su mi bili dobri...iako sam fan BMW-a.. ;)

nek je sasrecom i nemoj ga nikad prodat;)
 
enesss je napisao(la):
predobar auto , svaka cast drzis ga urednim i jako malo je presao , perfektan je , samo mu fale neke alu ljetne felge ....bar 18"
sve u svemu svaka cast , ne stedi na slikama i radovima ;)

Vlasnik auta je covjek koji voli klasiku , znaci samo fabrika bez bilo kakvih dodataka , auto je u perfektnom stanju i kao takav nekad ce vrijediti jako mnogo :icon_smile:
 
Član
extra mecka,mislim da ne postoji osoba kojoj se ovo ne bi svidjalo,svaka cast drug,,predobro auto,i ocuvano sto je najbitnije,malo ih je takvih primjeraka,,samo naprijed;););)
 
Legend
Vernes_AMG je napisao(la):
enesss je napisao(la):
predobar auto , svaka cast drzis ga urednim i jako malo je presao , perfektan je , samo mu fale neke alu ljetne felge ....bar 18"
sve u svemu svaka cast , ne stedi na slikama i radovima ;)

Vlasnik auta je covjek koji voli klasiku , znaci samo fabrika bez bilo kakvih dodataka , auto je u perfektnom stanju i kao takav nekad ce vrijediti jako mnogo :icon_smile:

kod nas se na netu zna prodavati amg felgica , koje bi sjele odlicno na nj
nisam ni ja mislio na neke fensi šmensi pimp felge druze
 
Član
Herr Zvonimir, specijalista za Mercedes vozila:icon_biggrin:
nadam se da ces ostati aktivan na forumu;)
a za Mercedes nema puno price, odlican je!
 
Hallo,
Sto se tice felgi, 91 god on nije smijo da ima alu felge zbog njegove tezine.Od 93 god Mercedes je dao odobrenje da se felge mogu stavljati.Ove godine stavljam felge ali samo one koje njemu pripadaju.
Sto se tice dodatnih mali tepiha stavljam samo iz razloga da nebi original tepihe upropastio.Ali to samo u zimsko doba stavljam.Ove nedelje moram staviti nove svijecice, jer sam presao sa njima skoro 40.000 KM,a razvodnu ruku i kapu promjenio sam ljetos i to nakon 180.000 predjenih kilometara.Ustvari sve ono sto se smatra potrosnim dijelovima i sto se mora mijenjati.

ce477076.jpg


Evo kako izgleda razvodna ruka nakon 180.000 KM

e19d0626.jpg


3dca64f2.bmp


81af6625.bmp
 
Top