VW Vento 1.9 TD

VW Vento 1.9 TD

Član
pozz svima evo da prestavim naseg Ventica :D (pod tim našeg mislim na ženu i mene)
eto radi se o VW Ventu 1.9 TD 75ks,93 god, sadasnjih 277 000km.
auto nije nikad razbijan nesto jako bila su razbita zadnja vrata bunkera,koja su jako lose napravljena,i lijevi blatobran koji je zena sredila ali to je nista......
neda mi se puno pisat evo auto je ovako izgledao kada je dosao kod nas prije tocno 4 god.





eto tako je izgledao kad je kupljen....prva investicija nakon par mjeseci su bile druge felge ove nisu bas nesto ali dobro i jeftino su uletile...




uskoro su dosle i trece felge Borbet bs 8x15 4x100 jebalo me sto su gume balonke bile 195/50 i mali et 20 pa su nepred felne virile van :)


pa su onda i gewinde sjele...



nakon dugo vremena i trazenja nabavljena i ralica.....







 
Član
auto se je tako vozio jedno godinu dana...i onda sad prije 3 mjeseca su krenuli malo veci radovi....znaci limarija i farbanje
krenulo rastavljanje







ciscenje za bitumen



 
Član
pa je auto odvezen kod kolege limara.....mjenjali su se pragovi,koji za divno cudo nisu bili truli nego su bili podbijeni,a kad smo ih rastvorili unutra je bila tona voska.....neko se prije mene dobro pobrinuo za pragove....i mjenjala su se oba prednja blatobrana na kojima su zatvoreni žmigavci

eto slika...



prednja hauba je bila najgora,sve puno rupica od kamencica,prvo se kitala i brusila,pa se 2 puta bacala jos u spric kit i dva puta u filer






 
Član
u meduvremenu dok se to sve radilo kupio sam side markere Hella,nove felge i gume

felge su Pheaton dynamic,7,5x16 5x112 et 40

i gume koje ce ic gore
TOYO T1R 195/40/16



ja mislim da ce brutalno izgledat
 
Član
auto je znaci fino pripremlljen i dosao je taj dan kad je isao u lakirnicu,jedva docekao :D
nevidi se bas najbolje mrak je bio

pa onda smo ga isli obljepit za farbanje,znaci auto se kompletan farbao,izvana,sva vrata iznutra i oko stokova posto sam mjenjao nijansu boje
tornadorot..kod boje LY3D ako nekome to sta znaci :D






da i zab sam stavit branik kad su izrezivane rupe za sidemarkere

 
Član
i napokon ofarban,otisli po njega i opet s njim u garazu....doslovno sam skoro u garazi spavao s njim dok ga nisam sastavio i sve slozio kako treba :D
moji doma nisu mogli vjerovat kolko sam si truda dao i picajzliro oko nekih stvari



i napokon sastavljen,jos sta sam kupovao za njega to su tapicirunzi bunkera od venta iz 97,i izolacijski stiropori za ispod tapicirunga vrata,umjesto onog zdrkanog najlona....slike od tih stiropora nemam nazalost :/







evo i slike tapicirunga bnkera




pa malo su se i felge isprobavale i mjerio sam za adaptere koje debljine trebam


kupljen je i haubenbra


i eto moje dvije Najvece Ljubavi :D
 
Član


i neki dan je nabavljena jos jedna jako rijetka stvar za Ventića
to su inace imali samo Taxi modeli venta :D


i evo jos par slika unutraasnjosti


i eto to je to za sada
LP
 
Legend
Jako lijepi i kvalitetni radovi..
Sve mi se jako svidja, sve na mjestu, osim ove crvene koze unutra oko mjenjaca, bode mi oci bas.. i u neku ruku i ova lajsna preko farova mi je OFF buduci da se ide na oem+..

Hoce li ici neka opasna sjedista unutra ?
 
Član
i napokon adapteri su rjeseni....eto odma ako koga zanima adapteri su od duraluminija sa presanim celicni piksama prednji su 14mm a zadnji 20mm

neda mi se puno pisat pa evo slika:











 
Član
eto odrađen je napokon jedan kvalitetniji photosession
biggrin.png


uživajte u narednim trenutcima!

















eto to je to
biggrin.png
nadam se da ste uzivali
naughty.gif
pozzz svima do sljedeceg updatea
punk.gif


Komentari:

http://www.bhtuning.com/threads/vw-vento-1-9-td-komentari.92923/page-3
 
Top