VW Vento 1.9 TD

VW Vento 1.9 TD

Član
Evo da i ja predstavim svoju VW limuzinu :cool:

VW VENTO 1.9 TD
Godište 1992
Snaga [kW/KS] 55/75


Ovo je auto extra očuvano , i može se pravo dotjerati ,ja vala nisam imao vremena iskreno da išta radim pa zato izgleda ovako ,imam namjeru da ga prodam i da uzmem nešto drugo ako Bogda.,a auto je 4 godine kod mene druga ruka i sad mi pravo žao da ga prodam . . . :icon_biggrin:


Pozdrav !!!
 
Član
Izgleda da cu i odustati od prodaje ,uzet cu nove Štopke , Xenone mu staviti spustiti malo i druge felge :)
 
Član
Moze se on fino sredit...ako si nesto bolje imas u planu da uzmes onda okej a ako nemas ja bi ovo sredio ;)
 
Član
mada mu i ove flege extra stoje !!!

STavio sam mu malo niže na karambolci maglenjake,jer mi se nesvidja ono fabrički ,ružno mi izgleda....
 
Legend
auto je prelijep, uvijek sam si htio kupio venta, i naravno poslije golfa ce on da bude u planu svakako
ovaj tvoj je prelijep druze, steta sto imas namjeru da ga prodas..

sta ima od opreme ?
 
Član
Standarna oprema venta,nemam klimu niti ABS ,imam Servo volan ,maglenjake sam mu ja stavljao i tako ...
 
BHT Ovisnik
fn vento,inace mi se sviđaju,a tvoj primjerak je prelijep,uz samo blage promjene s malo ulozenog novca moze biti prejak,al steta sto ga prodajes,da imam love prodao bih jettu i uzeo si tvog venta:icon_smile:
 
Legend
bas prava vozilica....a itekako se on da urediti , da bude bas san,mislim za prave ljubitelje bar...;)
 
Član
Extra tzi je vento,samo ga malo sredi da na oko izgleda bolje,a što se tiče on je prava limuzina preudobo auto,motor solidan..pozzz;)
 
Top