VW Rallye

VW Rallye

Član
RE: evo i rallye

Svaka cast,ima posla na njemu ali isplati se i nadam se da ces ga dovesti u tip top stanje,ipak je to rallye. ;)
 
Član
RE: evo i rallye

olensoner je napisao(la):
Rallye je odlican, samo koliko vidim, treba puno posla da se ovaj dovede u red, nadam se da ce biti tako.;)
Samo mi nije jasno odkud Semir Osmanagic na slikama:lol:

Pa semir ga je vjerovatno iskopao u piramidi u visokom i prodao kolegi sa foruma. Sta mislis da je faraon vozao obicnu dvicu :D

Sve u svemu druze posjedujes dragulj, cuvaj ga i vrati mu sjaj kakav zasluzuje. Samo naprijed :cool:;)
 
RE: evo i rallye

eh ovo je post od pravog ralley-a a ona tamo garaza bila pusta ocekivanja sretno u voznji i reparaciji i navozo ga se daBogda ;)
 
RE: evo i rallye

nista drustvo ovaj vikend sam mu auspuh promienio i malo ga spustio
1000264n.jpg
1000265y.jpg
1000266k.jpg
1000267n.jpg
1000268p.jpg
1000270o.jpg



da zaboravi i farove sam narucio trebaju stgnit ivih dana
 
Član
RE: evo i rallye

Uff kakav primjerak...Melem za oci samo ga uradi po propisima..Ja da imam ovakvo auto rastavio bi ga u djelice i sve promijenuo do sarafa na njemu pa makar to trajalo 5 godina...Al kad sastavis znas da imas auto do jaja :)
 
RE: evo i rallye

BoosT666 je napisao(la):
Uff kakav primjerak...Melem za oci samo ga uradi po propisima..Ja da imam ovakvo auto rastavio bi ga u djelice i sve promijenuo do sarafa na njemu pa makar to trajalo 5 godina...Al kad sastavis znas da imas auto do jaja :)

za august sledeci dolazi dole pa cu ga pjeskarit i fakticki na novo dotjerat za sada radim samo vise manje mehaniku i motor tako da malo ga se zasitim unutrasnjost je u jako dobrom stanju tako da netreba puno posla
 
RE: evo i rallye

Prava rijetkost,nadam se da je dosao u prave ruke..Samo polako sa projektom..Puno srece u realizaciji :cool:
 
Član
RE: evo i rallye

ajd slikaj kompletno auto, znaci da se vidi cijelo.... vidimo samo dijelove..... sretno u daljim radovima,
 
RE: evo i rallye

prijatelji moji bice slika jos samo da uhvatim vremena kamiondzija sam radim ko crnac non stop sam po cijeloj evropi malo preko vikenda uhvatim vremena nesto odradim i to je to
 
RE: evo i rallye

fiatcoupea.jpg

[/quote]



u velikoj sam dilemi dal da montiram ovo iz fiat coupe ,jedan albanac ubacio u opel astru malo je jos dotjero presvuko u kozu izgleda ko ferari



BBS RS imali ko sta slicno ili da zna da neko prodaje
[/quote]

bbsrsc.jpg
 
Legend
RE: evo i rallye

vanjski izgled niposto mijenjati , apsurdno bi bilo usrati nesto sto je jako rijetko i jako vrijedno i prije svega prelijepo ... sitnice na limariji obnoviti i to je to ,....

a sto se unutrasnjosti tice ..... zasto trpati nesto iz drugog auta ??

kao sto je vec neko napisao , ako ti se vec unutrasnjost ne svidja (roll bar , recaro ) .... evo par prijedloga od mene , nista drugo osim ovog ako si u mogucnosti izdvojiti koju dobru paricu...

MK2G60_215.jpg


0607eurp_15z+2004_Volkswagen_R32+Interior_Roll_Bar.jpg


2-waterfest_923.jpg
 
Top