VW Polo 6R

VW Polo 6R

Član
Eto napokon da i ja otvorim novu garažu, čini mi se da je ovo drugi 6R na forumu :D

Star 14 mjeseci, 1.2 motor, od opreme ima neki standard: klima, el podizači x4, maglenke, naslonjač i još ponešto ali nisam još ni upratio sve.. Trenutno na čeličnim 14'' i takav će biti do daljnjeg :D

96ettg.jpg


dfxh84.jpg


2q8stok.jpg


153a5c8.jpg


Što se tiče planova, kako se bude imalo para sređivaće se pomalo - zatamniti sva stakla osim šajbe, felge 16'' u cilju su mi superturismo bijele ali vidićemo to još, ima vremena, ksenoni i uz još par sitnica to bi bilo to..
 
Član
najljepsi Polo definitivno, dobrodosao u klub:icon_biggrin:

ova crvena mu stoji samo tako, sto kazes na njega jos felnice i odma ce biti puno ljepsi
kako si zadovoljan ovim motorom, ja sam imao sluzbenog jedno mjesec dana, bas s tim motorom, bio sam zadovoljan, samo se nesto cudno cuo unutra,, doduse bio je rentan auto, ne znam kroz sta je sve prosao
 
Član
pussy magnet boja :D

dobar, naprijed mi vrh :cool: nek slusa i da se uradi to zamisljeno, ove celicare samo za zime, za ljeta ko piletu sise
 
Član
Hvala svima na lijepim komentarima, i meni je naprijed predobar liči na Golfa 6 a još agresivniji :D

@ArminM- To što ti se čudno čuo je vjerovatno što ima 3 klipa pa ima onaj specifičan zvuk hehe Ja nisam trkač pa mi i ne smeta što je mali motor, bitno da malo troši, navodno 7.3 gradske
 
Član
Specifičan ima i Corsa 1.0 sa 3 cilindra, pa sam prešao na 2.0 samo da ne slušam to više :D
Sve u svemu manja potrošnja u normalnoj vožnji, ako ga budeš opterećivao, trošiće mnogo više, samo lagano :icon_smile:

194348d1253358821-car-four-cylinder-engine-three-cylinder-engine-3cylinder.jpg
 
Član
Schumi je napisao(la):
Hvala svima na lijepim komentarima, i meni je naprijed predobar liči na Golfa 6 a još agresivniji :D

@ArminM- To što ti se čudno čuo je vjerovatno što ima 3 klipa pa ima onaj specifičan zvuk hehe Ja nisam trkač pa mi i ne smeta što je mali motor, bitno da malo troši, navodno 7.3 gradske

ma jarane vozam ja i sad 3 klipa, nisam ni ja trkac:icon_biggrin:
nego fkt je onaj moj sluzbeni zvucao cudno, jebes ga
poslije smo dobili novog, sa samo 273km na satu, i on je bio odlican, isti motor
volan i instrument tabla perfektni, ne moze ti dosadit gledat u ono:cool::cool::cool:
 
Administrator
a to je bezvezno auto sto si pricao:D

Darko odlican polo... Nek je sa srecom i da te dugo sluzi :) sretno sa planovima;)
 
Top