VW Polo 2006 1.4 benzin

VW Polo 2006 1.4 benzin

Član
Eh ev da i ja prestavim svog Pola...
Znaci zamijenjena mu je hauba i uradjena zadnja karambolka

2mcezp1.jpg


t9i7t3.jpg


Eh ovako su izgledali konacni rezultati:

2w71q3k.jpg


Medjutim ovdje mu fale resetkice gdje dodju maglenke,ali ce biti stavljene ubrzo, a i abd maglenke.

x2p43s.jpg


I napokon vraceno sve na svoje mjesto:

svj2qc.jpg
 
Član
odlican Polo, da nisam uzeo ovog sto sam uzeo onda bi to bio 9n3 definitivno, za ovog zadnjeg mi treba jos kolko hoces para:cool:
pravo je fin, boja mi se svidja, daj bona jos slika:icon_smile:
 
Član
enesss je napisao(la):
jako lijep polo.
ima li kakvih planova?

hmm planova ima,a kad ce biti realizovani to cemo vidjeti :)

ArminM je napisao(la):
odlican Polo, da nisam uzeo ovog sto sam uzeo onda bi to bio 9n3 definitivno, za ovog zadnjeg mi treba jos kolko hoces para:cool:
pravo je fin, boja mi se svidja, daj bona jos slika:icon_smile:

hvala... i meni se svidja boja pravo, a bit ce jos slika abd

Anes_mo je napisao(la):
Fin polo ;)

Koji je motor u njemu :icon_question:

hvala, a motor mu je 1.4 benzin
 
Član
Nego odličan polo, samo motor slab, da je bar 2.0 benzin
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Šalim se, odlično, a i motor mu je mjera za ženska
 
Član
zAaKy je napisao(la):
Nego odličan polo, samo motor slab, da je bar 2.0 benzin
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Šalim se, odlično, a i motor mu je mjera za ženska

i ja bih voljela da mu je jaci motor, ali nije ni ovaj los, ide kad mu se stisne gas :;)

edo_benz je napisao(la):
fin polo nema sta ;)

hvala :)
 
Član
sta ce jaci, za jednu curu je ovo sasvim dovoljno, zaaky lupa gluposti nemoj mu zamjeri:cool::cool:
meni se pravo svidja polaner, uslikaj ga malo i unutra
koliko je presao:icon_confused:
 
Član
ArminM je napisao(la):
sta ce jaci, za jednu curu je ovo sasvim dovoljno, zaaky lupa gluposti nemoj mu zamjeri:cool::cool:
meni se pravo svidja polaner, uslikaj ga malo i unutra
koliko je presao:icon_confused:

znam da su djevojke jos uvijek tabu sto se tice automobila,ali to meni ne smeta, jer znam koje su moje sposobnosti za volanom, tako da me ne zanimaju tudji komentari, uslikat cu ga,samo mora prvo ici na pranje, poslije ove kise je katastrofa, a presao je oko 95000, ne znam tacno, ali znam da sam ja presla s njim oko 9000

menso je napisao(la):
lijep je bas, boja i to sto je benzin mi se pravo svidja

hvala... ma benzin je zakon, prije sam vise voljela dizelase,ali sad vidim koje su prednosti benzinca... ;)
 
Član
eto otprilike smo presli isto, i ja sam tu negdje oko 9000 sa svojim, a kod mene je nekoliko mjeseci
ne treba cure smatrati manje vrijednim kada su za volanom, ja ih bogami znam dosta koje voze cak i bolje od nekih muskaraca koji se smatraju soferima,hehe
ako nista te cure sto puta sigurnije voze, i ne srljaju sigurno
 
Član
ArminM je napisao(la):
eto otprilike smo presli isto, i ja sam tu negdje oko 9000 sa svojim, a kod mene je nekoliko mjeseci
ne treba cure smatrati manje vrijednim kada su za volanom, ja ih bogami znam dosta koje voze cak i bolje od nekih muskaraca koji se smatraju soferima,hehe
ako nista te cure sto puta sigurnije voze, i ne srljaju sigurno

pa i ovaj je kod mene nekoliko mjeseci, drugi sam vlasnik, dosta putujem, tako da non-stop mu moram paziti na kilometrazu radi promjene ulja... ja vozim kako mi je cejf, nekad sporije, nekad brze, nekad sigurno, nekad rizicno, sve zavisi..
 
Top