VW Passat Highline

VW Passat Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vozio se u takvom passatu prije mjesec ili dva dana...Poganjali se malo sa chipovanom skodom oktavijom 2,0 tdi 140+chip 30= 170 konja 2009-og godista.Dakle identicna po konjazi kao passat,oderala nas posteno sve na ravnici naravno od starta pa nadalje....Passat je jako udoban da se cak ni ne osjeti brzina kojom smo isli a isli smo nekih 180km/h....Sretno s vozilicom i naravno VW om ;)
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
ma ne trebaju slike dovoljno je sto si napiso,auto je raketa ;)
Koji ce nam vrag slike :D evo da ja jos nadodam sta ima od opreme, lambo vrata, 19ke, gewinde, karbon krov i hauba, touch screen, bose ozvucenje, ali koji ce ti vrag slike, dovoljno je ono sto sam napisao :d
 
joj sta ti sve nabroja
baci nam jednu sliku neka je malo prljav oprosteno ti je
bar da vidimo o cemu se radi,,,,
 
Član
mocan passat svidja mi se posebno sto je highline, volim kad vidim novije auto sa sto boljom opremom!!!
 
Član
jel ovo passat sto je bio i na stranici jelicauto? prodavao se cini mi nesto oko 28000, 92000 kilometraza?
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Ove dve slike iznutra nisu iste to jeste nije isto auto?

I meni je malo sumljivo...............:icon_question:
Daj nam jos slika da nas uvjeris u suprotno, ovako ti bas i ne vjerujem...:icon_biggrin:
 
Član
renault_fan je napisao(la):
Vozio se u takvom passatu prije mjesec ili dva dana...Poganjali se malo sa chipovanom skodom oktavijom 2,0 tdi 140+chip 30= 170 konja 2009-og godista.Dakle identicna po konjazi kao passat,oderala nas posteno sve na ravnici naravno od starta pa nadalje....Passat je jako udoban da se cak ni ne osjeti brzina kojom smo isli a isli smo nekih 180km/h....Sretno s vozilicom i naravno VW om ;)


Audi/VW su imali na pocetku dosta problema sa 2.0TDI PD 170Ps zbog koga je i produkcija tog motora bila obustavljena. Naime kod blizu nekih 80% tih motora uspostavilo se da su imali manju snagu nego obicni 2.0 sa140PS pa su zbog toga i bili povuceni iz produkcije. Zato nije ni cudo sto vas je ostavio.

Novi 2.0TDI nisu vise PD nego Common Rail, i izgleda da je pouzdan motor.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top