VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

Početnik
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

Predobro auto,a oprema je na nivou zadovoljava potrebe cak i zahtjevnih vozaca :cool:
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

zlajaaa je napisao(la):
Svi ganjaju felge prvo, auto kanta, ti imaš dobro auto, jebo felge :lol:

hahaha ma bit će i felge neka polako sve mi ga žao razvaljivat
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

George je napisao(la):
sve je to zaslužan ovaj bluemotion sustav mene bas zanimalo pa sam pratio

dado307 je napisao(la):
u j**ote stvarno odlican rezultat, ja sa 66l presao 950km, doduse sve po gradu, al to je bas malo kod tebe, ispada 5,3... odlican rezultat... ;)

da ti je blue vjerovatno bi bilo isto kao kod mene, malo se ispočetka teško naviknut na ovo gašenje motora al sad kad vidim da se isplati i fercera da se naviknut :lol:

Mjenjač je dosta tvrd ujutro kad je hladno, kad se auto ugrije sve je ok... al eto to mi smeta. u merca mi se to ne događa jedino kvacilo dok ne proradi al mu mjenjač klizi




i kod mene je isto tvrd mjenjac kad je hladno i kad ga tek upalim, na golfu bilo isto tako... dzaba navikni se jednostavno je tako ;)
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

extra limuzina...sve pohvale..novo je novo..heheheheheh:cool:
 
Član
Zanima me koje mi sijalice trebaju da mi maglenke i svjetla koja se pale u krivinama svjetle kao kod ovog passata? kod mene su obične?
ja bi ovako!
DSC_0027-1.jpg


a kod mene je ovako

61_-714017306_xl-1.jpg
 
jesuli i kod tebe ta svjetla za krivinu dnevno svjetlo posto i mene to interesuje i mislim neke smd sijalice ubaciti umjesto ovih origigi zuckastih :icon_question:
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
jesuli i kod tebe ta svjetla za krivinu dnevno svjetlo posto i mene to interesuje i mislim neke smd sijalice ubaciti umjesto ovih origigi zuckastih :icon_question:

kod mene su ti dva svjetla vidis jedna do drugog jedno je za maglenku a jedno ono što se pali kad motaš u krivine valjalo bi oba zamijenit da bude isto jer kad upalim maglenke ružno izgledaju pored onih ledica ne slaže se nikako :icon_sad: nije dnevno

evo link kako je to jedan pajdo odradio:
http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5371048-My-Euro-Vw-passat-B7-)

ako ti tu uspiješ skontati koje su sijalice javi ;)

jeli to to?

4e6535640f0fc_83546b__37511_zoom.jpg
 
Član
neznam kioje su ti tocno zarulje,al mislim da je ovo maglenka
i to jako dobro,ja imam sa smd stariji tip sijalica,ovo su najnoviji
http://www.ebay.de/itm/2x-8W-High-Power-SMD-LED-Nebelscheinwerfer-Birnen-VW-PASSAT-3C-B6-B7-CANBUS-/130597024691?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item1e683073b3

a ta zakretna ili dnevna,kak ide vec
http://www.ebay.de/itm/2-High-Power-LED-Tagfahrlicht-Birne-VW-Passat-B7-3C-3AA-/200650260625?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2eb7b00091

ako su to te,za maglenku sam siguran,al ovo drugo,neznam tocno koja zarulja
 
Član
ima li to gdje kod nas kupit ili da idem u VW da mi oni momci to odrade vjerovatno imaju tamo, jer je pod garanciom je još da ja ne šupam...
 
Član
Tesko je to za nac,ima bez canbusa i stariji tip,nema ni uvw.samo ebay pomaze,tam ces nac koje god zarulje trebas
 
Top