VW Passat B3

VW Passat B3

Kao sto naslov govori radi se o Passatu B3 1.9 dizel, 55kw, 75 KS.
Presao 331 128km.
Passat je napravljen kao taxi.
Od opreme ima kozna sjedista (koja su ispucala), alarm i centralnu ( ne radi), siber (otvoris, nece da se zatvori) itd...
Passat je od mojih roditelja, ali ga ja preuzimam sebi. Za 2 sedmice ide komplet restauracija, farbanje, zastita itd...
Evo 2 slike, nisu kakve, ali eto. Ne zamjerite sto je prljav, oprat cu ga. Znam staviti slike, ali mi nece drugacije da izbaci.
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=2wi5vgee434sjj3wus2s.jpg
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=99q0lzxsmjcq5dzftmm.jpg
 
Član
99q0lzxsmjcq5dzftmm.jpg

evoo druze znaci kopiras Url slike i ovdje imas na traci gdje su ti slova i ovi smajlici imas za sliku to kliknes i zalijeppis sliku tu...daj nam jos slika i koju su planovi..
 
Član
postavi jos koju sliku unutrasnosti, jel ide ista boja ili odradi ga ko na profilno to bi bio pun pogodak koje idu felge samo polako i kvalitetno sa radovima
 
Ide ista boja, farbam i branike, slikat cu unutrasnjost dok bude ljepse vrijeme. Felge cu dok prikupim para ili prodam ove djelove od keca.
 
Drug, ja bi' iskreno bar stavio malo drugačiju nijasnu ... Ali kako god ti odlučiš valja ! :D
Daj nam malo više detalja o tome šta planiraš raditi na njemu ?
Ganjaj 16-ke čeličare , proširene .. Baciš ih u bijelo , auto zakucaš koliko može ... I vozii :)
Srećno !
 
Meni se nekako dopada ova, jer ganjam taxi german style look. ABd za godinu dvije cu na takmicenje.
Planiram ga za pocetak uraditi, ofarbati, zastititi, ukinuti sve znakove sa gepeka, mozda i na masci, ubaciti neku mjuzu, malo dotjerati mehaniku, bijele zmigavce, zadnje stope u crveno i malo unutrasnjost utegnuti.
Ima puno posla, pogotovo jer su moji ulozili 300KM od kako smo ga uzeli (prije 6g.) ne racunajuci registraciju i ulje.
Tesko je jer idem u skolu i odvajam pare od usta da bih skupio za njeg nesta.
Felge bi trebale doci dok skupim para, ili prodam djelove od golfa 1.
Mozda uzmem RH cup 16, one su mi lijepe nekako ili neke druge, vidjet cemo.
 
Zelio bih da zatvorim masku, kao na avataru, ali neznam cime da to uradim. Imam nekog gita sa staklenim vlaknima, pa da njim zatvorim, ali neznam kako jer je rupa?
I da li ce sta stetiti usisu ako ga premjestim na branik?
 
Član
UZmeš tzv plastični kit i nijem popuniš tu rupu mad aje bolja opcija plastičaru neka zalijepi nečim pa ti iskituj da s en vide spojevi...pozzz
 
Član
kad vec hoces da se ucis, onda uzmi sa unutarnje strane zalijepi komad plastike na masku da ne bude rupa, onda sa prednje strane izgituj tim gitom s vlaknima pa onda sa glatkim gitom , pa kasnije filer i spricgit kad budes lakirao
 
Top