VW Passat 1.9 TDI

VW Passat 1.9 TDI

Početnik
drug jos jednom passat je extra ali kazes max ga ispalit,poslusaj me nemoj mozda grijesim ali ja koliko sam upucen dizeli nisu bas za postizanja max brzine u mene je drug sa pasatom 1.9 tako isto do maxa ga vozio i samo mu zacadio ali ono bas i hopa cupa ajmo na generalku..
 
Član
fin auto, kultura ;) samo ja ovu lamperiju nikako ne mogu... a sto 15-ke na njega, premalo je to za takvo auto... a cuj 16" neudobne, koliko vidim nisu ovo neke niskoprofilne... vise oko 55profil :icon_question:
 
Član
lijep passat... motor ko kod mene...:D :D :D ja sam svoj mislio voziti kod cika Srdjana ali mislim da cu ga prodavati tako da je moja preporuka da ti uradis... chipom uz filter dobijas 150 KS kako mi je Srdjan objasnio...:D
 
Sarajlic je napisao(la):
drug jos jednom passat je extra ali kazes max ga ispalit,poslusaj me nemoj mozda grijesim ali ja koliko sam upucen dizeli nisu bas za postizanja max brzine u mene je drug sa pasatom 1.9 tako isto do maxa ga vozio i samo mu zacadio ali ono bas i hopa cupa ajmo na generalku..

Svakako nije dobro dugo prziti max brzinom ali nece mu nista biti ako isproba na kratko max...

dobar passat;)
 
Član
ja imam 16" koje stavljam ljeti sa profilom 205/55 ...:D neces puno na udobnosti dobiti ako stavis 15", mozda samo mala razlika, provjeri ti amortizere jer passat ne bi smio biti krut na ovom profilu gume...:D
 
Početnik
ja sam se slomio trazeci 17 ke i uopste nije tvrdo niti ista...ostavi 16ke i to je to,,,a ako vec hoces mijenjat evo ja sam 1 za zamjene jer hocu 16ke za zime
 
Član
passat je dobar ;)
Sto se tice felgi
p8090407.jpg
[/URL][/img]

15 je premalo ;)
 
Član
Ukratko zahvaljujem se svima, i nisam mislio da je krut bukvalno, nego jednostavno m je tvrd na ovim gumama,jer na Golfu su bile 15-ke obicni neki profil nezz tacno koji pa sam se ja mozda navikao bio na to,pa mi se ovaj cini nekako grublji ili ti ga tvrdji,nezz,uglavnom vidicemo u budocnosti ....

za ove sto kazu da ga ne cijepam do maksimuma, naravno nisam ni mislio pretjerivat, jer da jesam uzeo bi benzinca,dizeli bar po meni nisu za cijepanje ;))) nego neka normala, opet svako ima svoje.... :D

A za chip,bar za sad nisam za to,nisam nesto upucen u to specijalno, ali ako su ga fabricki ovakvog napravili nebi sad neke chipove da ugradjujem,ne stima mi(opet kazem svako ima svoje,da se ko ne uvrijedi i slicno)...
 
Administrator
passat je dolazio ako se ne varam na fabrickim 16-kama... tako da nemoj mijenjati... to ti jos nisi navikao...
a chip ti je sigurno dobra stvar... kod srdjana cipovat i rahat si onda ;)

OT: u profilu popuni lokaciju ;)
 
Član
Druze chestitke na Passat-u ;) Lijep primjerak.. Kod mene je motor 1.9 TDI 81Kw/110Ks '98 godina 267Tkm i bash sam s jednim stao na crtu 1.9 TDI PD 74Kw/101Ks i bio je malo brzi.. oko 20cm do 80km/h... kod njega preshao oko 120 Tkm i '04 godishte.. On kaze da ga vozio oko 195 Km/h .. a moj jadnicak 182 km/h ... nece ni centimetra vishe.. a kamoli km/h.. hehee ko BMW u trecoj :icon_smile:
 
Top