VW GTI 1.8T

VW GTI 1.8T

Član
auto je stvarno lep,al jest ti problem u americi kupiti i nabudziti golf IV-tvorku,to ti dodje isto da u BIH kupis golf II i pocnes ga budziti...meni je to malo bzv,al ok je,al boolje otidji na neki americki forum,pa da vidis sta ce ti reci :) poz i sve najbolje
 
Član
PassatB3 je napisao(la):
auto je stvarno lep,al jest ti problem u americi kupiti i nabudziti golf IV-tvorku,to ti dodje isto da u BIH kupis golf II i pocnes ga budziti...meni je to malo bzv,al ok je,al boolje otidji na neki americki forum,pa da vidis sta ce ti reci :) poz i sve najbolje

Ne kontam o čemu pričaš, veća je furka evropsko auto tamo budžiti nego nešto što većina fura (jap / american)...

I nije jeftin sport nimalo kako god da okreneš, isto kao što ni ovdje nije jeftino "budžiti dvojku" niti bilo koje drugo auto po P.S.-u.
 
Legend
Ja ne znam o cemu Vi pricate... ovako auto je uvijek lijepo za vidjeti i treba da se ponosimo sto ga nas momak vozi...

a to ko ima vise para i ko kome zavidi, to zene po frizerskim salonima nek pricaju... ovdje svi predstavljaju nesto svoje i u skladu s mogucnostima... al je najbitnije (bar je to moje misljenje) druzenje i razmjena informacija... ;)

Mirza svaka tebi cast na autu, jer ne znam kakve pare da imas, ako nemas ukusa onda ti dzaba sve...
a ostali, biti ce bolje... ;)
 

187

Član
Liga je napisao(la):
Ja ne znam o cemu Vi pricate... ovako auto je uvijek lijepo za vidjeti i treba da se ponosimo sto ga nas momak vozi...

a to ko ima vise para i ko kome zavidi, to zene po frizerskim salonima nek pricaju... ovdje svi predstavljaju nesto svoje i u skladu s mogucnostima... al je najbitnije (bar je to moje misljenje) druzenje i razmjena informacija... ;)

Mirza svaka tebi cast na autu, jer ne znam kakve pare da imas, ako nemas ukusa onda ti dzaba sve...
a ostali, biti ce bolje.
.. ;)

to je to!!!
 
Legend
PassatB3 je napisao(la):
auto je stvarno lep,al jest ti problem u americi kupiti i nabudziti golf IV-tvorku,to ti dodje isto da u BIH kupis golf II i pocnes ga budziti...meni je to malo bzv,al ok je,al boolje otidji na neki americki forum,pa da vidis sta ce ti reci :) poz i sve najbolje

bilo gdje na svijetu "prave" stvari nisu jeftine
i svugdje u svijetu imas ljude koji kupuju na pijaci , i ljude koji kupuju prave stvari
ovdje neki znaju vec sad laicki reci koliko je u golfu $$$$$$ al ni to nije vazno nego kako vec liga rece , treba imati malo i smisla/ukusa kako sklopiti auto...

mirza druze auto je za 10 , svaka cast ... i daj koji video air-a
 
Član
Brate svaka cast Golfoni ti je cista perverzija :D samo jedna minimalna zamjerka rora auspuha bar meni se ne svidja mogo si nesto Malo perverznije da Ubacis :D

A za ove ostale ko ima para ko nema kako ovo kako ono :D ko je ljubitelj ovog sporta uvijek moze
abd jos malo pa cu obaciti slike od prijateljevog Golfa Mk1 koji je ulozio u njega 1000 km uradio prelijepo auto .. jeste da nije nista dirao oko motora ali je uradjen odlicno a tih 1000 km je bilo vise u robi zamjene itd itd
 
Wanni je napisao(la):
Brate svaka cast Golfoni ti je cista perverzija :D samo jedna minimalna zamjerka rora auspuha bar meni se ne svidja mogo si nesto Malo perverznije da Ubacis :D

A za ove ostale ko ima para ko nema kako ovo kako ono :D ko je ljubitelj ovog sporta uvijek moze
abd jos malo pa cu obaciti slike od prijateljevog Golfa Mk1 koji je ulozio u njega 1000 km uradio prelijepo auto .. jeste da nije nista dirao oko motora ali je uradjen odlicno a tih 1000 km je bilo vise u robi zamjene itd itd

baš me zanima kakav je to golf na kojeg je uloženo hiljada KM? :icon_mad::icon_mad:
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Wanni je napisao(la):
Brate svaka cast Golfoni ti je cista perverzija :D samo jedna minimalna zamjerka rora auspuha bar meni se ne svidja mogo si nesto Malo perverznije da Ubacis :D

A za ove ostale ko ima para ko nema kako ovo kako ono :D ko je ljubitelj ovog sporta uvijek moze
abd jos malo pa cu obaciti slike od prijateljevog Golfa Mk1 koji je ulozio u njega 1000 km uradio prelijepo auto .. jeste da nije nista dirao oko motora ali je uradjen odlicno a tih 1000 km je bilo vise u robi zamjene itd itd

baš me zanima kakav je to golf na kojeg je uloženo hiljada KM? :icon_mad::icon_mad:

Prelijep :D vidis slike :D
 
Član
187 je napisao(la):
Liga je napisao(la):
Ja ne znam o cemu Vi pricate... ovako auto je uvijek lijepo za vidjeti i treba da se ponosimo sto ga nas momak vozi...

a to ko ima vise para i ko kome zavidi, to zene po frizerskim salonima nek pricaju... ovdje svi predstavljaju nesto svoje i u skladu s mogucnostima... al je najbitnije (bar je to moje misljenje) druzenje i razmjena informacija... ;)

Mirza svaka tebi cast na autu, jer ne znam kakve pare da imas, ako nemas ukusa onda ti dzaba sve...
a ostali, biti ce bolje.
.. ;)

to je to!!!

potpisujem navedeno :cool:

u kojem dijelu budes u ilionisu
 
Član
stvarno svasta ovdje procitati, ili su ljudi zalutali sa derneka pa se prosipaju :icon_rolleyes:

naci zamjerku ovome auto moze samo isfrustrirana osoba ili neko ko se ne poznaje tuning uopce, kakave veze ima sto je golf 4 ili bilo koje svako sebi bira sta ce da sredjuje, kada je vrhunski u svakom smislu, i momak je za njega mogao uzeti i vozati i golfa 5 i 6 ako je vec to mjerilo..a nije.
i mnogo je ljepse tamo raditi nesto evropsko sto malo ljudi sredjuje, jer tamo su popularniji japanci i amerikanci.

mirza svaka cast, sta god si uradio je vrhunski, samo tako nastavi ;)
 
Top