VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

IGY

Član
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

konacno da vidim golfa na podu
svaka cast majstore
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

reci mi to presvlacenje table u kozu tko to radi i koliko novaca otprilike? i ko je tebi radio sjedala i koliko te kostalo?
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

A buraz otiso si nisko do bola kako uspijes preci lezeci ista hehe svaka cast ali ubijen je do bola! :cool:
 
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

mislim da zbog ovog zakucavanja samo krtice mogu mirno da spavaju , ostale zivotinjice i insekti mole boga da ne naletis na njih :D
 
Legend
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

ma to mi radi, konacno da ga ubijes u pod mangupski :D
hahaha
svidja mi se ovo, bas drama !
zadaca ;);)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

hvala puno narode ;)

@cnic_ ovo sam malo radi probe i da smirim dusu,ja i rale se vozikamo,mozda je ralica 1cm od ceste , toliko su cvrste da samo na nagibima recne ralica,lezeci policajac....sto se kaze Lizem :D heh,vraticu ga na neku normalnu visinu a i da ne bude bas sad ko prije ;)

@ chuza....pa po navoju mogu jos nekih 4-5cm dole,al kako onda na cestu ?? heheheh

@ bmwscaner.......radio je neki cica u bihacu....malo ne ozbiljan po svojoj rijeci,vazda kasni i to kako ,ali mu skidam kapu kako fino radi,ako hoces info u njemu , kontaktiraj me na pm imam negdje njegov broj ;)

@noke.....sto kazes zadaca...od kad ikaad,hvala druze;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

j*ote zapinje za isprekidane linije svijumi :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

Auuuuu ovo je vec ozbiljno :icon_twisted: Jeebeno izgleda,eis kad bi ga ovakvog mogao rolat,auuuh :cool:
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

:icon_eek: jbt
al mozda moRe jos koji mm nize :D
 
Početnik
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

za ovog golfa odavno nemam komentara, a svakim updateom sve vishe i vishe pozitivno iznenadjujes ,)
 
Top