VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Legend
konacno update za meni najdrazi automobil na ovom forumu ;) koliko KS planiras ?
jos mi je rano o tome razmisljati , ali posto ljeti puno vozikam , cuvam ga pa mi nije do tranja i utrka .... zavisno od toga sta ce se iskupiti od dijelova , ali nakon svega i na kraju mapiranja od 150 do 170 ks ja cu biti zadovoljan......ako bude vise ne boli glava :D
hvala druzino
 
Član
Odličan odabir motora, a što se tiče tih 150ks rođak mi je na jubiu uz pomoć chip-a dobio 150ks i auto je extra islo i bilo je brže od 2.0 16v abf.
 
Legend
da , necu pretjerivati iako ima potencijala dosta , ipak hocu malo zivlji motor ali i da ga koristim kad hocu i kud god hocu bez bojazni .... kolega liga mi je dao jedan prijedlog pa jos cemo vidjeti .... prvo estetika za kraj cemo o tome jos
 
Član
Ajjaajjaj dobro dosao u turbo familiju mozda i najpametniji potez sto se tice motora uz par prepravki i dobar remap eto konjeva i samo meci full protok da zvizdi :D
 
Legend
Ajjaajjaj dobro dosao u turbo familiju mozda i najpametniji potez sto se tice motora uz par prepravki i dobar remap eto konjeva i samo meci full protok da zvizdi :D
oooj legendo moja
za mene vrijedi no turbo no PROBLEM jos uvijek , ali eto tako je ispalo jer motor ima dosta potencijala , i nekako je provjereno / sigurno
tako kako kazes tako bi trebalo i da bude :)
 
Top