VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
svaka cast prijatelju na radovima, sve sto se mota po mojoj glavi vidim na tvom autu........bolestan um imas Enese :D

predivno auto......Thule odradi kako si mislio i bice ;)
 
Član
gledam prvu stranicu pa onda se prebacim na zadnju, nevjerovatno koja transformacija ;) svaka čast

to oko motora, ja bi opet uganjao 1.9 TDI 74 kw osim ako ti je ovo malo konja :icon_smile:
 
Član
Dobro mu tule stoji, nego kako gledaju u HR na auto, je li se okreću, zastaju li i gledaju, slikaju li itd :icon_biggrin:
ne treba više hvalit auto, da se ne urekne :D
 
Legend
hvala drustvo
erol .... ma kakvo smaranje legendo , to je samo moja zelja a znas da svaka budala ima svoje veselje :cool::cool::cool:

puki .... bolujemo mi od zeznute bolesti al jbg , fino nam :cool: , hocu hocu samo kad mi se bude dalo , koristim je samo bas po potrebi al nema puno zezanja tako da cu to rijesiti svakako

dzenii .... hvala druze , a puno sam razmisljao oko toga , i eto pala je odluka na ovo

zlaja .... ne hvali vise tako je :cool: a dosta nas se zna , i tako se i prepoznamo , ima uvijek znatizeljnih ljubitelja i slucajnih prolaznika svukud ;)
 
Da je ovakav golf iz fabrike izlazio bio bi sigurno duplo skuplji,
ovo je savrsenstvo kojem fali samo neko motorce tipa 1.8t da zaokruzi pricu,
nemam ti sta pricati golf ostavlja bez teksta :D
 
Legend
hvala momci
za motor cemo vidjeti , nesto ce biti ... dok poslozim neke obaveze , uvijek ima nesto bitnije jbg

bude i neka fotka sale samo dok stignem

air sam uzeo u nekim raznim kombinacijama , pa ne znam ni ja dosta je na kraju kostalo
imas ih od 1000 do 3000 eu zavisno od proizvodjaca , varijante , ventila , kompresora ....
 
BHT Ovisnik
uhhh bmw je mocan, cas posla i on izgleda ubitacan :D
golf inace strasan,nema se sta reci, ja bi ubacio bilo koji motor pa i 1.6 samo da je benzinac, kad je ovako ulozeno u auto i perverzno izgleda bar nek fino radi,da se ne cuje disel kako rokće, abf jeste bio,al ja bih prije 1.8T sto je noviji, manja potrosnja,zbog sminke i blow off staviti sto nemoguce privlaci paznju,a ks dovoljno i da ne cipujes kad ti to vec nije ni u planu da jurcas
 
Legend
bimer ima pikica koje cu dovesti u red , na ljeto neke 18ke i manje vise necu se zezati , imam jednu rupu bez dna :D , neka ovog u normali

hvala legendo , ama nesto ce biti , kad se bude uzimao motor necu bas neku glupost ubacivati , vidjecemo ...
ono da se moze ... islo bi nesto bas jako pod haubu pa ne bitno potrosnja isl , ali opet citavo ljeto ga svaki dan vozikam tako da treba malo obratiti paznju i na to , motor kad se ubaci povratka nema , sad je tako kako je ali u svako doba noci i dana s njim mogu poci bilo gdje na put bez ikakve bojazni o icemu , e kod kupovine drugog motora to mi je jedan od prioriteta , j***s ga ako nemas povjerenja u njega
bez zurbe , naci cu nesto dobro , a sta .... vidjecemo jos
 
Top