VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

BHT Ovisnik
RE: Golf IV 1.8 GTI

e moze biti,isao ja do darke plin rođaku ugrađivati,sipam ondje,vidim po stopama,felgama i braniku da je tvoj,samo stariji covjek,htjedoh upitati,ma rekoh garant ti netko vozi golfa pa necu:D
te stope ce mu extra leci:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Golf IV 1.8 GTI

ja jos nisam uspio ispod 10 spustiti,najdraze mi ga zavrtiti trecom da turbina malo propuse,al svakako na kraju bagatela kad skontas kako ide:cool: u skorije vrijeme dovozim i bmw-a od starog da ugradim:cool:
 
RE: Golf IV 1.8 GTI

naravno sve zavisi od voznje,, 10ka je kad se cijepa citavim putem,,
abd iduce godine se vidimo u natjecateljskom dijelu SR-a,, pozz

Evo zadnjih dana bas nesto razmisljam o sredjivanju, idejama
isl,, i dolazim do zakljucka,, svo ovo djubre koje me nervira cu se truditi da
skinem, pa lagano preko zime da do proljeca pokusam prikupiti sto vise kvalitetnih OEM dijelova, svakako ce zima biti duga, hladna i dosadna, ccc
za pocetak moram druga nagovoriti da zamjenimo :
-retrovizore fabricke i stopke,,
-onda sa farovima moram nesto raditi,, desno staklo kupovno je qrac krivo nikakvo
(a to mi se nimalo ne dopada) dobio sam na poklon od druga originalno staklo
i dio fara krom,, imam u garazi jos nekih dijelova od fabrickih farova pa mozda iskombinujem jos 2 fabricka krom, mozda smoked,,


Uploaded with ImageShack.us
-felge se cim prodje sezona skidaju i rade u jednu boju ili poliraju,, otprilikr na ovaj look

Uploaded with ImageShack.us
-zadnja daska se mora napraviti i presvuci,,
-plastike motora, filtera zraka, akumulatora su pocete sa pripremom,, farbaju se 99% u jazz blue vw boju,,
ko ima neki kvalitetan prijedlog nek predlozi,, ja mislim da ce na proljece auto progledati drugim ocima ;)
updejtovacu redovno, kako radovi budu tekli!
 
RE: Golf IV 1.8 GTI

Hvala prijatelju,, kao sto rekoh trudicu se da neke stvari vratim na gti look
fabricki,, pa vidjecemo gdje ce to odvesti, pozdrav ;)
 
RE: Golf IV 1.8 GTI

hvala drugovi, u zadnje vrijeme sam uradio mali servis, ulje, filteri,, i vratio fabricki
prednji spojler,, ubrzo,, carlamanje oko lcd dispšlaya, dvd-a , kablova itd ;)
 
RE: Golf IV 1.8 GTI

E ovako, problem zvani zadnja stop svjetla, je konacno rijesen,, stavljene-vracene
fabricke hella stop lampe,, sa prethodnih slika,, :cool::cool::cool:
zatim, podizac stakla lijevi popravljen, fercera kao nov,, pa moje stare stopke, uradjene u skroz crno
zatamnjene i na kraju predjenebezbojnimlakom,, ispale su stvarno bez greske,, ali na
crnom autu crne stopke ne stoje,, evo i koja slika sa full black


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

sticker u lijevom cosku sajbe je glavni detalj :lol:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI

Imas dosta toga u planu ali duga je zima u teretanicu i polako sa grijalicom!!!:lol::lol: ;)
 
Top