VW Golf mk2

VW Golf mk2

Ma naucio se gospodin na mercedesa :lol: i meni je tako kad predjem sa merca na neko manje auto imas osjecaj da nikako nece stat
 
Član
Moze biti do onog vakuma ;)
Ukini peti kocioni i prespji crijevima na zadnje kocnice pa ces osjetiti velik urazliku ja t osebi hocu da urardim vec duze vrijeme ali nikako se nakaniti i kupiti crijeva od 5KM :cool:
 
Skrabo je napisao(la):
Moze biti do onog vakuma ;)
Ukini peti kocioni i prespji crijevima na zadnje kocnice pa ces osjetiti velik urazliku ja t osebi hocu da urardim vec duze vrijeme ali nikako se nakaniti i kupiti crijeva od 5KM :cool:

Nikako nije pametno ukidati 5 kocioni... posto je sila kocenja visa na prednjim tockovima, kada je auto pod teretom tj. ako vise ljudi sjedne pa auto "legne" pozadi onda se ona opruga na 5om kocionom zateze i tako izjednacava silu kocenja na svim tockovima.. nije to svabo bezveze stavio :D

jedino ako taj cilindar zapekne ili nesto slicno pa ometa rad kocionog sistema, onda ga treba zamijenuti ni u kom slucaju ukidati ;)


P.S. dobar golf, uz malo volje i truda bice u extra stanju... koliko vidim limarija mu je dobra sto je jako dobra vijest... sretno u radovima ;)
 
Član
Ma neću se previše zamarat s tim, riješit ću to u hodu.... sad tražim majstora da mi malo uredi ovaj prednji kraj, branik, masku i to, pošto sam riješio podvozje.....
 
Član
Jest kupljen je u Mostaru od tipa "samoubojice", auto skroz neodržavano....

Kočnice sam sredio, bolje koči nego prije, sad mu trebam kupiti sve brave, pa ako ima netko nek javi
 
Član
Dok čekamo termin kod mehaničara, malo da se poigramo....

Skinuo sam nebo i odlučio ga uraditi sam. Kupljena je alcantara (2m) - 18KM i ljepilo Syntelan 1kg (+ četka) - 14KM i krenulo se na posao.

Prvo sam skinuo nebo koje je bilo u katastrofalnom stanju, prepuno rupa i izlomljeno na par komada....

ilzj2e.jpg


Nebo je zaljepljeno i ojačano s vanjske strane da bih moglo izdržati stalna pomjeranja... zatim sam silikonom punio rupe i ispravljao neravnine. Poslije toga je uslijedilo četkanje čeličnom četkom i šmirglanje silikona i ostalih neravnina

2d7xy85.jpg


Nakon detaljnog čišćenja i usisavanja pračine uslijedilo je ljepljenje. Prije toga sam pokušao malo razvući alkantaru, ali nije mi baš pošlo od ruke...
Ljepio sam iz tri djela, a rezultat je sljedeći:
35lrg95.jpg


NAkon toga sam s druge strane zaljepio izolacijsku spužvu
rkbvww.jpg



I evo jedna slika kad je namontirano na auto, ja sam prezadovoljan.
10y42gp.jpg


P.S. polomio sam čepove kojima se tapacirung učvršćuje za krov, pa ako netko ima crne, ili zna gdje ima za kupiti nek javi, pošto sam obišao većinu autodijelova u Mostaru i ništa. I još pitanje, neznam što bih sa sjenilima za sunce i ovom gumom oko šibera pošto su ostali sive boje?
 
Član
drug jesi ovo digitronom slikao ? Na ovoj zadnjoj slici se ko i vidi nesta...i izgleda da je odlicno isplao...de bolje slike ;)
 
Član
Ako može LOCK ovdje, golf je prodan, kupljen je nivi autoMOBIL, pa će biti predstavljanje Hvala
 
Top