VW Golf Mk2 td intercooler - BLACK

VW Golf Mk2 td intercooler - BLACK

Član
ma skidam ja uskoro to, inace sledece nedelje idem da odstampam neke nalepnice npr.
upload_2014-6-27_11-57-25.png
neke od ovih a imam ih jos tako da mislim napraviti 3 iste jednu staviti ispod oznake Golf a dve druge iste takve staviti na vratima ili kod zmigavca npr. znak RABBIT ili Pticu Trkacicu???
a isto tako stampam i jedan PHOTOBOMB pa mozda malo na lip od sibera, prednji spojler, mozda neki detalj unutrasnjosti ili tako nesto... ??? sta mislite?
upload_2014-6-27_12-1-28.jpeg
 
Ja bih samo uradio stickerbombom onu metalnu lajsnu na masci i na gepeku lajsnu (rucku) iznad tablice gdje je brava, al opet to sam ja.
Tvoj golf tvoj izbor :D
 
Član
ma polako momci nece sve nalepnice odjednom... ovo su samo ideje a na auto ide samo jedna... samo da se razumemo ;)
 
Član
evo koja slika tapacira posto su ofarbani i montirani, nisam stavio one dzepove posto su moji izlomljeni a nisam nigde naso one sa mestom za zvucnike

upload_2014-6-30_9-30-52.jpeg
upload_2014-6-30_9-31-6.jpeg
iznutra sam stavio izolaciju protiv buke na vratima i pozadi na kosevima nisam verovao u to ali dosta znaci i vredi to uciniti posto dosta smanjuje buku, jos samo da moze nesto retrovizorima da se uradi.... preterano se cuju
 
Član
u subotu sam trazio po autoplacevima da neke brave, sediata za GTI, rekoh mozda se nadje i nesto "rare" kad slucajno vidi ti KOZAN TABLA :D:D:D:D:D
upload_2014-6-30_9-45-18.jpeg
upload_2014-6-30_9-45-34.jpeg
nije nigde ispucala ali koza nije bila u najboljem stanju...

posle duzeg pranja i ciscenja kad god bi je posusio opet je ostajala bleda i nekako siva od sunca :mad:
kad sam vec izgubio nadu i mislio da je jedini nacin da se spasi da je ofarbam, a pri tome su sanse 50:50 da se tabla zajebe, moj cale koji mi celo vreme pomaze s`golfom kaze da kozu treba sa necim smeksati i lepo izmazati kao cipele....... i eto ideja :woot::woot::woot:
 
Član
odgovor je bio zenin "hand & body cream" :D
celu sam tablu 2-3 puta mazao rukom kremom i svaki put ostavio minut dva da malo upije koza i onda polirao mekom krpom i rezultat je bio WOW!!!:jawdrop::joyful:
upload_2014-6-30_9-56-12.jpeg
upload_2014-6-30_9-56-33.jpeg
upload_2014-6-30_9-57-0.jpeg
upload_2014-6-30_9-57-20.jpeg
upload_2014-6-30_9-57-40.jpeg
upload_2014-6-30_9-58-22.jpeg

neznam da li se na slikama dobro vidi razlika ali je odlicno ispala uzivo izgleda "kao nova" ;)
ona stara plazticna mi se bila zgadila jest da je u odlicnom stanju i ne cuje se toliko po losim putevima ali glupo i jeftino izgleda.
Samo ne zna sta da radim sa ovom lajsnom na tabli cela je izlizana hteo sam da ju skinem i ali to je dosta :banghead: posla... posto su joj drzaci probijeni kroz tablu a onda su istopljeni i zalepljeni, da se prefarba neznam opet...:banghead: ima li neko ideju sta da se radi???
 
Član
dobra dobra tabla, imas i u vecim marketima i ono mlijeko za tablu isto je dobro tako dugo je drzi svjezom i sjajnom... cime si radio izolaciju u vratima i soljama? ila li kakva slika toga??
 
Član
neznam tacno, moj otac je to kupovao neznam kako se zove, izgleda kao zbijeni sundjer samolepljiv... znam sa se njime izoluju cevi od grejanja klima uredjaja ventilacija jbg nisam slikao ali kad budem postavljao tablu planiram isto takvu izolaciju postaviti iza nje, slikacu i videcese o cemu se radi ;)
a sto se table tice ne volim da sija ;)
 
Član
neznam tacno, moj otac je to kupovao neznam kako se zove, izgleda kao zbijeni sundjer samolepljiv... znam sa se njime izoluju cevi od grejanja klima uredjaja ventilacija jbg nisam slikao ali kad budem postavljao tablu planiram isto takvu izolaciju postaviti iza nje, slikacu i videcese o cemu se radi ;)
a sto se table tice ne volim da sija ;)
ok vazi stavi slike kad bude da vidim samo o cemu se radi... a nisam mislio bas da se sija da sljasti, ali nesto ovako bude ima svoju boju bas kako treba kao sa kremom sto si radio a namjenjeno je za tablu bas i moze dugo biti...
 
Član
postavjena konacno i tabla, evo dve slike samo da se vidi kako izglda i sta se tu radilo

zamenjeno osvetljenje instrumenata i ofarbani cajgeri
upload_2014-7-14_12-55-10.jpeg

zamenjena tabla, lajsna ofarbana u boju auta, zamenjeno mesto radia i cd changera, skinuta carbon-folija i zamenjen ram za prekidace, radio, instrumente...
upload_2014-7-14_12-55-54.jpeg

postavicu i slike kako je sve uradjeno i kako je uradjena izolacija
 
Top