VW Golf mk2 GTI 1.8 8V by Skrabo

VW Golf mk2 GTI 1.8 8V by Skrabo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja ne vidim nezz sto

Evo samo za tebe jedna :D

0809201449.jpg
 
Član
Znači pratim tvoju garažu i sad gledam ovog golfa svi nešto prodaj skidaj ovo ono...Vjeruj mi brate moj je bio ovakav na početku priče sredi se lim sitnice motor pogotvo, jer je golf to auto je nepderivo kada se sredi kako treba i kvalitetno ofarba..Govorim ti iz iskustva.....Samo naprijed sređuj ga i lagano srediće.....:)
 
Član
Znači pratim tvoju garažu i sad gledam ovog golfa svi nešto prodaj skidaj ovo ono...Vjeruj mi brate moj je bio ovakav na početku priče sredi se lim sitnice motor pogotvo, jer je golf to auto je nepderivo kada se sredi kako treba i kvalitetno ofarba..Govorim ti iz iskustva.....Samo naprijed sređuj ga i lagano srediće.....:)

Prvenstveno sam ga uzeo iz neke zelje da vidim taj GTI a i ima dosta dijelova,tako da ga imam u dijelovima sigurno,kad bih prodao Digifiz,body-kit,nebo i karambolke dosao bi me skoro pa dzaba,tako da mi ne igra neku ulogu,kad mi dosadi sredivati ga i peglati se oko njega vidjeti cu sta cu,imam jos nekolika mjeseca registracije tako da sta me briga,a naravno tako je ;).Golf je to :D
 
Član
Moj savjet nemoj raditi nista da ga uljepsas.brate rokni rat style spusti ga dolje,haubu full rat..probij rupu na njoj i udari je odozdol i postavi klip i ventil gore kao daje probio kroz motor i kroz haubu...zamazi oko uljem razbij far i eto ti attention whore.... Ionako ti kako vidim nije previse stalo do njega :p
 
Sve ti ovo sinko prebaci na svoga gtd-a, ovo sto je kao dodatna oprema, a ovo ostalo sto ti ne odogvara prodaji za dijelova i ostalo.....
 
Član
Pomalo se pocelo,branik zadnji osvjezen matom,dosta stvari utegnuto,oprana zadnja klupa,zadnja polica utegnuta itd..
08092014480.jpg


Trenutno vadim digifiz i ubacivam obicni sat,pomalo,koliko imam vremena..Nasao ovaj jedan bez obrtaja,nek posluzi dok ne nadjem neki sa obrtajima..

Evo i koja slika golfa,posto vidim da je nestalo sve od prije..

Ifarabni ovu obruci i ratkapice,felge idu u crno a obruci i ratkapice u sivu,najgore je sto ima prednji lip ali isto kao da ga nema..
IMG_20141014_160204.jpg


08092014502.jpg
08092014503.jpg
IMG_20141003_175932.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top