VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
Evo sada pravih slika , one su bile nekakve bezveze :D
Ventili idu ovi neki , ne znam kakvi su :D

Cepove nisam nabijao skroz jer cu to tek kad ih namontiram da uhvate dobro jer ima boje u centralnoj rupi,drzati ce pravo abd ;)

Ali se nikako ne moze dobiti slika kakve su u stvarnosti :banghead:

image.jpg


image.jpg


image.jpg

293306cb03a4ba54b433e8d22d66d86553c3397c66ebb2b6.jpg

image.jpg


o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O
o_Oo_Oo_Oo_O
o_Oo_O
o_O
 
Član
Nije slika nesto ali biti ce boljih abd za koji dan dok ih namontiram , moram i nesto malo na autu raditi pa necu da ih montiram dok to sve ne uradim ,
564645676.jpg
 
Član
To je to nema sta, iako ja nisam neki pobornik ovih bbs felgi ali ruku na srce izgledaju odlicno, to je provjerena felga, nema fule
 
Član
Napokon nasao , ali bez koristi , pukla u transportu :banghead::banghead:
:bawling::bawling:

Ali bi legla samo tako..
Vidjeti cu da je naüravim nekako jer sigurno je vise necu naci nigdje :bag:

2ac43783de1bb73d3700a08b0262c72a2f8a1a2c941192ea.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Puu jebotee pa moze se zalijepiti nije punoo..a lik je imo u tz ide i preko ove lajsne crne..a razmisljam i ja o ovim stopkama i ovoj blendi i onda tablicu zalijepiti samo..:)
 
Član
Puu jebotee pa moze se zalijepiti nije punoo..a lik je imo u tz ide i preko ove lajsne crne..a razmisljam i ja o ovim stopkama i ovoj blendi i onda tablicu zalijepiti samo..:)

Jest da je tu samo , pukla je po pola ne vidi se , ali mozda cu je uraditi iznutra nekako , skontat cu ,
To i jest to , ta je bezveze meni naspram ove , mada bih i tu uzeo i izrezao ovaj dio gdje je ova plastika od gepekta sa bravom ,
 
Član
Ne znam koliko nalijeze na lim ali sam siguran da se moze uradit, zalijepit da se spoj ne vidi ili nesto tako, skontat ces ti to sigurno, samo lagano
 
Top