VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
Cekajuci Dzinna ubacio sjedista malo :D , salim se , bez obzira hocu da ih ubacim jedno vrijeme , svoaj cu raditi ubrzo a i jos jedan set mozda onih losih recarosa sto imam ;)..Sutra ce biti boljih slika jos od komplet auta malo , nisam odavno ;)

07122014181.jpg

07122014182.jpg

kzukgzu.jpg
 
Nekako mi dobra ova sjedišta pa se pitam šta misliš o ideji da nabaviš i tapacirunge kao i podni tepih crni i neku zadnju klupu crnu dao ovo sivo izvadiš i ostaviš negdje pa bi tako dobio skroz drugačiji izgled unutašnjosti .Mislim jer je sve lako skinuti i postaviti
 
Član
Nekako mi dobra ova sjedišta pa se pitam šta misliš o ideji da nabaviš i tapacirunge kao i podni tepih crni i neku zadnju klupu crnu dao ovo sivo izvadiš i ostaviš negdje pa bi tako dobio skroz drugačiji izgled unutašnjosti .Mislim jer je sve lako skinuti i postaviti

Jedino plave tapacire od Madison Golfa a ima jedan momak,zna gdje imaju Origigi Edition One ali mi nece da kaze :D
A mozda presvucem one druge u sivo okolo a GTI platno u sredini , mislim na one sto imam recarose a ove prodam
a sebi ostavim ove vodilice sa ovih..Neka me malo do kse skontam :D
 
Član
maa ove ti prodaj a one vrati ili ih malo sredi i imas zanimljivu unutrasnjost ovako je sareno..a meni su tapacirunzi gotivni a i lakse se ciste nek oni platneni..al opet ti kako hoces i skini ovog zeca i ove trakice previse je brate naprijed..nek malo i ovi farovi zuti dodju do izrazaja..:)
 
Član
maa ove ti prodaj a one vrati ili ih malo sredi i imas zanimljivu unutrasnjost ovako je sareno..a meni su tapacirunzi gotivni a i lakse se ciste nek oni platneni..al opet ti kako hoces i skini ovog zeca i ove trakice previse je brate naprijed..nek malo i ovi farovi zuti dodju do izrazaja..:)

NE skidam nista jos :D , a ovo ostalo cemo vidjeti ;)
 
mob me zeza nesto, danas poslati čepovi uglavnom
p.s nisam zadugo komentarisao haha moj savjet stavi origigi km sat bez ovih bijelih podloga, ljepse i kulturnije puno
 
Član
mob me zeza nesto, danas poslati čepovi uglavnom
p.s nisam zadugo komentarisao haha moj savjet stavi origigi km sat bez ovih bijelih podloga, ljepse i kulturnije puno

Nisi ti vidio da je ovo Original samo bijele boje :D :D,nema nikakvih gluposti,ali ne bih ga rastavio za 100KM da mi da neko dok ne pregori sijalica,naci cu onda chrom ringove i ubaciti kad crkne sijalica :D
 
Član
nabavljeni cepovi za BBS,jedan je originalan od RMa cetiri su od RJ felga,taman za rezerve jedan imam :D

458e244d6ae3551c16219cdfc9db25f7b096775a7f85829a.jpg
 
Član
Navalio sam sa detaljima,Crhom rucke za dizanje prozora :D,cekam jos WOB Pinove za vrata i pedale od TTa,i gotovo s Chromom,onda ide osvjetljenje prekidaca u Crveni-Led bijelu ili Zelenu :D,ne znam jos,felge one sam prodao tako da ima sada viska kesha za RM :D :D da se urade malo bolje :D..
Kontam jos dosta stvari uraditi:
-Umjesto mojih pinova na vratima,staviti WOB pinove
-Chrom Pedale od TTa
.Osvjetljenje unutranjsosti,komplet sve sto je moguce :D
-Ubaciti Intercooler
-Malo ga spustiti jos :D
-Staviti blendu pozadi na gepek i presvuci je carbonom ;)
-Uraditi GTI liniju po vratima
-BBS RM uraditi i mozda jos koji detalj,mada necu vise detalja :D

29fcb8acc323f0a23d49cf35077c0cd9c9092409c1d3e846.jpg
 
Top