VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

Legend
sub3r je napisao(la):
Zlaja, check yourself. :D

Liga, za koliko si prodao adaptere ako nije tajna?

Drug nije tajna al je bilo nekih kompenzacija, mislim da je oko 400/450KM za oba seta bilo na kraju... ;)

prozor je napisao(la):
jel rijesio Arnes cilindar kvacila

Sinoc sam auto ostavio kod Amara, propalo mi kvacilo i pretpostavili smo da je cilindar ili oba...
Sredili su danas cilindar na mjenjacu ostao jos cilindar pedale... ;)
Taj imam kuci, pa odoh s posla da im to odnesem... ;)
 
odlican ti golf,samo nisam siguran dal mi se dopadaju prednja svjetla. nisu ruzna,samo ih nikad nisam vidio na golfu,pa mi mozda samo treba malo vremena da se priviknem. inace,auto je brutala,drago mi je da nema nikakvih naljepnica,vatrica,ogromnih spojlera i slicnih stvari.
 
Palić Croatia je napisao(la):
odlican ti golf,samo nisam siguran dal mi se dopadaju prednja svjetla. nisu ruzna,samo ih nikad nisam vidio na golfu,pa mi mozda samo treba malo vremena da se priviknem. inace,auto je brutala,drago mi je da nema nikakvih naljepnica,vatrica,ogromnih spojlera i slicnih stvari.

Neces ih ni vidjeti puno:icon_smile:
 
na pocetku mi se nisu svidjale "bad look" prepravke,medjutim navikne se oko vremenom i sad kad gledam slike,jednostavno uzivam ;)
 
Član
Liga druže koji si ti ludjak ;)

Ja ti zavidim na volji, živcima i svemu. :cool:

Ti si stroj :123:
 
Legend
dzinn16v je napisao(la):
Palić Croatia je napisao(la):
odlican ti golf,samo nisam siguran dal mi se dopadaju prednja svjetla. nisu ruzna,samo ih nikad nisam vidio na golfu,pa mi mozda samo treba malo vremena da se priviknem. inace,auto je brutala,drago mi je da nema nikakvih naljepnica,vatrica,ogromnih spojlera i slicnih stvari.

Neces ih ni vidjeti puno:icon_smile:

Ja se ne sjacam kad je to neko imao ovdje na forumu a da nije banovan... :lol:

.nOKe je napisao(la):
Znaci sad si stela za skidanje EGRa, sljedeci je moj sepet na skidanju burenca :D

:cool: :cool: :cool:

tvrdoglavi je napisao(la):
na pocetku mi se nisu svidjale "bad look" prepravke,medjutim navikne se oko vremenom i sad kad gledam slike,jednostavno uzivam ;)

Hvala druze... ;)

elmo je napisao(la):
Liga druže koji si ti ludjak ;)

Ja ti zavidim na volji, živcima i svemu. :cool:

Ti si stroj :123:

:cool: :cool: :cool:
 
Član
Drug ne mogu da vjerujem da prodajes,ali ako moras potpuno te razumijem .
Sretno u prodaji,a ko kupi golfa,po meni dobice nevjerovatno auto.
 
Član
paa gledam kako se moj san prodaje a nemam love da ga kupim..ne daji ga ni cobanu kakvom..sretno opet poseban golf..;)
 
Član
Pozdrav, ako nije problem ili ti ili neko drugi ovde da mi odgovori koji si damping materijal koristio?
 
Top