Vw Golf 3 Colour Concept Blue Sjedišta

Vw Golf 3 Colour Concept Blue Sjedišta

Član
Kupio sam Recaro Colour COncept iz golfa 3, ali je neko zapustio kožu maksimalno zanima me da li postoji da se kupi neki preparat da vrati sjaj i boju koži jer ova sjedišta ne vrijedi presvlačiti jer na njima piše colour concept a to niko ne zna ponovo da ugravira ?

Unaprijed zahvala

PS Da li neko ima Prekidač grijača za vw golf 2?
 
Član
Evo i slika neki brdjanin ih je čuvao u helać ih je doveo

jgf6.jpg


dfz0.jpg


0m3m.jpg
 
Član
Tesko druze , posto su ti sicevi bas losi , ja sam ih takodjer gledao , daj boze ali opet vidis kak ose koza poderala , svakako valjaju u golfu nekom umjesto fabrickih ;)
 
Član
Bitan mi je samo gornji dio gdje piše colour concept ovo ostalo ćemo zamjeniti nije da nema vljda boje kože u plavoj :D
 
Daj uslikaj taj gornji dio da vidim to kako piše colour concept jel ugravirano u kozi ili je izvezeno u kozi Prema mom misljenju ovo ti je stvarno u lošem stanju i mislim da je to nemoguce uraditi da bude kako treba nece dugo izdrzati kako god da se uradi,po mom misljenju to bi ti bilo bacanje para mislim da bi se moglo uraditi novom kozom a bas me zanima zasto mora biti kombinacija sa plavom ali moze se uraditi ako budes ti zelio.
 
Član
paa ovajj gornji i nije toliko ispuco pogotovu ovaj plavi dio gdje pise ostalo zamjeni i gotovo...:)
 
Član
COlour concept je ugravirano, gornji dio gdje to piše je bolji od ostalih djelova ali em zanima mora postojati neka boja nešta za osvježavanje i porpavaljanje kože.
 
Član
Da li si siguran/a pa ovo je prava koža kada bi ponovo tapacirao u pravu kožu izašlo bi me 5 puta skuplje nego što sam ih platio.Evo gledao sam malo po ebay 20 KM set za popravku kože ali nažalost u ovu zabit ne isporučuju.

SIGURAN :D sam
to su igračke po ebayu za održavanje kože, mlijeko itd...
 
Top