VW Golf 2 Barbaro

VW Golf 2 Barbaro

Član
Hahahah, meni nije baš za žali bože para.
baš nekako moćno sklopljen, jedino što mi se ne sviđa desna štopa (na onoj šipki) sa onim ga upropasti brate
 
Član
cuj zali boze bacenih para smijesni komentari extra odradjen po meni da mi je jedan ovakav
 
Početnik
za 2007 godinu, kad je radjen (valjda), ovo je avion...i sad bolji od pola golfova sa nasih ulica, a i naseg foruma...mogu na prste izbrojat golfove bolje od ovog, na forumu...
 
Član
Oggy je napisao(la):
za 2007 godinu, kad je radjen (valjda), ovo je avion...i sad bolji od pola golfova sa nasih ulica, a i naseg foruma...mogu na prste izbrojat golfove bolje od ovog, na forumu...

Slazem se u potpunosti radjen je 2006 u to vrijeme ovo auto je bilo pojava na cesti prelistajte malo feletovu temu sta ste sve stavljali pod napucana auta ;)

Meni je ovo auto cista 10-tka za to vrijeme ;)
 
Vidim kolko vas vecina prati tuning , ne znate razlog sto je stopka na sipci :icon_confused: mislim i slijepac bi logicno zakljucio da se ne vozi auto sa izbucenom stopkom , razlog je sto je rezervar iza stopke i kad sipa gorivo neko uradi na dugme neko samo izbuce stopku , a sto se tice golfa ima dosta nepotrebnih stvari al kad se vidi vrijeme kad je radjeno sigurno je bio dobar golf , ima detalja koji su "losi" al sigurno je vremenom i njegov pogled za sredjivanjem napredovao
 
dal se na forumu moze otvoriti jedna tema a da neko ne dodje i pocne pametovati????? stvarno brate ima nas svakavih, al ima nas to "pregone".......:cool:
 
Top