VW GOLF 2 automobil 2010 u srbiji

VW GOLF 2 automobil 2010 u srbiji

Član
znam da je stara vijest,ali neki mozda neznaju,ovo je za sve one sto pricaju protiv ovog automobila :icon_smile:

BEOGRAD, 10. januar 2011, (Njuz) – Glasovima urednika srpskih auto-magazina i sajtova, Golf serije 2 iz 1984. godine dobio je prestižnu nagradu „Automobil godine“ za 2010. godinu. Takođe, prema podacima Republičkog zavoda za statistiku, ovaj model je i najprodavaniji u Srbiji u prošloj godini. Do ovog podatka došlo se na osnovu obrade zvaničnih podataka MUP-a o svim prodatim automobilima na teritoriji republike Srbije u 2010. godini.
Glavni urednik magazina „Vrele Gume“ Miroslav Stojanov prokomentarisao je ovu vest za Njuz:
- Prosto je neverovatno kako je ovaj automobil uspeo da dobije ovu prestižnu titulu, s obzirom da tokom cele godine nije imao apsolutno nikakvu reklamu.
Nasuprot tome, širom zemlje bilo je na hiljade bilborda za Mercedes, BMW, Audi i druge. Na svakom koraku bila je reklama za razne njihove modele automobila.
Pa ipak, Golf dvojka iz 1984. uspeo je da bude prodavaniji od svih njih zajedno. To samo govori o vrhunskom kvalitetu ovog vozila, jer kao što svi znamo, najboljem proizvodu reklama nije potrebna – prokomentarisao je Stojanov.
Urednik sajta Totalcar.rs, Ivan Minić, zaključio je da je prodajna strategija Folksvagena da prepusti prodaju auto-otpadima i placevima kao i individualnim vlasnicima urodila plodom.
- Distributeri Golfa znaju svoj posao. Ovako cela nacija radi za njih – kaže Minić.
Jedan od vozača ovog automobila je i Zoran Pavlović, vlasnik tezge sa kućnom hemijom na beogradskom „Buvljaku“, koji otkriva zbog čega je izabrao baš ovo vozilo:
- Ovaj automobil savršeno odgovara mojim potrebama, jer u suštini, meni trebaju kola, a Golf dvojka iz 1984. je baš to – rekao je Pavlović. – Vrlo je pouzdan, kreće čim date gas i koči čim stisnete kočnicu. Ima grejanje, što je jako važno sad kada je zima, jer ženi i deci treba da bude toplo dok se vozimo kod njenih roditelja na ručak – zadovoljno konstatuje Pavlović.
Reporter Njuz.neta uspeo je da dođe do Bože Jarunića, penzionisanog direktora Tvornice automobila Sarajevo (TAS) iz vremena kada je ovaj automobil bio na njihovim proizvodnim trakama. Gospodin Jarunić je ostario i pati od senilne demencije, ali je uspeo da shvati šta se desilo i dao nam je izjavu.
- To mi je drago da čujem – rekao je Jarunić. – Mi smo oduvek verovali da smo napravili dobar auto, ali nismo pomišljali da će taj auto nadživeti ne samo mene, već verovatno i moje unuke. Sećam se dobro te 1984. godine, to nam je bila jedna od najboljih serija, olimpijska – zaključio je penzionisani direktor.
Povodom ove vesti, banke su već najavile da će od ove godine u ponudi biti Golf dvojka iz 1984. na lizing, a u auto kućama su najavili da će ovaj automobil moći da se nabavi po osnovnoj ceni od samo 740 evra. Opciono, građani će moći da dobiju i dodatnu opremu, kao što je zadnji brisač, migavci sa strane, levi retrovizor, kasetofon sa auto-reversom, i neizostavni šrafcigeri u prozorima.


http://www.njuz.net/golf-dvojka-iz-1984-automobil-godine-u-srbiji/#ixzz2AoYFONGn
 
Član
"Povodom ove vesti, banke su već najavile da će od ove godine u ponudi biti Golf dvojka iz 1984. na lizing, a u auto kućama su najavili da će ovaj automobil moći da se nabavi po osnovnoj ceni od samo 740 evra. "

:lol::lol:
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
ko ceka taj i doceka :lol: kadjo je npr bio auto godine 85:D

Pokajali su se 86, vec ga hrdja uhvatila :lol:

hahahahahahahhaah svaka ti dala :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ili kako kazu trkaju se dva kadetta suza suzu stize ili u njihovom slucaju hrdja je pobjedila :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Povodom ove vesti, banke su već najavile da će od ove godine u ponudi biti Golf dvojka iz 1984. na lizing, a u auto kućama su najavili da će ovaj automobil moći da se nabavi po osnovnoj ceni od samo 740 evra. Opciono, građani će moći da dobiju i dodatnu opremu, kao što je zadnji brisač, migavci sa strane, levi retrovizor, kasetofon sa auto-reversom, i neizostavni šrafcigeri u prozorima.
:icon_rolleyes::icon_rolleyes::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
A znamo svi da je ovaj sajt sprdnja i da nije nista ozbiljno na njemu :icon_question: Ovo je vise ironija i ismijavanje dvice :lol:
 
Član
ova tema treba biti u podforumu za humor, a ne zanimljivosti, ja se samo nadam da neki ljudi ne misle da je ovo ozbiljna vijest. :icon_eek:
 
Top