VW Golf 2 1.6d

VW Golf 2 1.6d

Član
Imam jeftinu ponudu sa zadnjim oprugama pa reko da pitam kako šta za šta služe, mogu ja njega spustiti ali će biti nupotrebljiv, tako da samo sam htjeo pitati kako šta pa valjda se i na gewindama može voziti na normalnoj visini?

A i šta ste odmah navrli da je glup pitanje nisam pitao jel glupo ili ne kupiti gewinde a ne spustiti auto, možda ga i spustim sve dok vidim kako će biti na cesti hoćul moći preči preko nekoliko uspona ali to nije ni bitno nisam ni pitao je li glupo ili ne , već samo šta su gewinde kako se ponašaju na cesti i to?
 
Član
Dzejlan12 je napisao(la):
Imam jeftinu ponudu sa zadnjim oprugama pa reko da pitam kako šta za šta služe, mogu ja njega spustiti ali će biti nupotrebljiv, tako da samo sam htjeo pitati kako šta pa valjda se i na gewindama može voziti na normalnoj visini?

A i šta ste odmah navrli da je glup pitanje nisam pitao jel glupo ili ne kupiti gewinde a ne spustiti auto, možda ga i spustim sve dok vidim kako će biti na cesti hoćul moći preči preko nekoliko uspona ali to nije ni bitno nisam ni pitao je li glupo ili ne , već samo šta su gewinde kako se ponašaju na cesti i to?



Da si ukucao na google izabilo bi sta su gewinde,cim spustis auto bilo sa oprugama ili gewindama ponasa se drugacije,dobijes stabilnost u krivinama,ali izgubis udobnost ne previse ali se osjeti jer auto poskace na svakoj rupi.
I naravno da ce moci proci svuda ako normalno spustis auto,a ne zakucas ga u zemlju,kod mene je golf spusten 40/40 mm i mogu svuda proci i preci preko bilo kojeg lezeceg policajca,a cesto idem kod tetke na selo gdje je makadam i gdje su rupe,jedino sto ce ti grebati nazad na 15 felgama kad neko sjede preko 60 Kg kod mene je tako,dok kad vozim na 14 ili trenutno na 13 ne grebe nista.
Eto nadam se da sam ti pomogao koliko sam mogao.
pozz
 
Član
Ma kupi brate plinske amortizere i sportske opruge ispast ce ti jeftinije a solidno ce spustiti eto pogledaj u mojoj garazi na Golfu 2 1,8 16v kako spusta 15-ke felge ;)
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Ma kupi brate plinske amortizere i sportske opruge ispast ce ti jeftinije a solidno ce spustiti eto pogledaj u mojoj garazi na Golfu 2 1,8 16v kako spusta 15-ke felge ;)

potpisujem ;)
 
Član
Kupio sam xenone sa blastima i tri sijalice , ugradit ću ih kad budem imao para možda budem išao na varijantu sa bi xenon projektorima i sijalicama.Kad bude ljepše vrijeme rastavit ću je i sav lim odraditi .

Ne znam možda je glupa ideja šta mislite da rastavim zadnju klupu i popravim prednja sjedišta, i da li puno utječe kad se sjedišta prodaju kad nema zadnje klupe od tih sjedišta.Gledao sam po netu nema nigdje ovakav material ima neki čovjek prodaje za bubrege ovaj material 70 funti po komadu meni samo treba jedan komad ali ponovo ništa nisam riješio.
 
Namirujem te ja opasno sa truning styling dijelovima,
prvo maska bez znaka, ableneder trica, sad bixenon,
jos sociva i bice ko bog :cool:
 
Član
Samo ih dobro očisti i normalno koristi ;) Malo strpljenja i pronaci se materijal, samo polako ne moze se sve odjednom :icon_smile: Kad ih fino središ neće ti biti do prodaje vjeruje mi ;)
Vidim spominjao si sočiva/projektore, za njih ces morati obicne xenon sijalice tako da i to planiraš ;)
 
Član
Joj brate sve manje se nadam da ću nači material, evo slučajno sam naletio na nekog frajera koji ima material koji ide preko "bubrega" sa strane jedan komad 70 funti :D
 
Član
Pošto sam shvatio da je za ova sjedišta material nemoguće nači ide prodaja, našao sam momka kome ću prodati za male pare ali ko ga šiša, sjedišta ko sjedišta bit će još ovakvih.
 
Član
Jbg steta :( ...Dobra sjedista ako si ih kupio u Ilijasu sjedio sam u njima dobra su....

P.S: Properi ti njih dobro uzmi kiselinu ne pomaze Dax posto jedne prilike dok sam sjeo u tom Golfu sto su bila u njemu sjedista prdno sam brate postenski jbg grah je u pitanju :D Zato su i poderana :D:lol:
 
Član
Ma brate nek si ti prdio sad se ja moram mučiti sa njima smrad ne mogu danima da izvučem :D.


A Solomaher brate šta ćeš preskupa su sjedišta da bi ih ja mogao praviti a i material pitao sam sve živo niko ne zna.
 
Top