VW Golf 2 1.6d

VW Golf 2 1.6d

Član
soffa je napisao(la):
pa rijetkost druze a i vidio si da su drugacije gdje je stop svjetlo..i ja bi vala sve sad US i stopke i branike i sve..al nema..:icon_smile:

Svi bi smo mi te US karambolke, farove, masku, stopove, vrata gepeka sa malom tablom :D ... :D

Fin golfac samo prvo sredi osnovne stvari pa onda kupuj ralice stopke ili ti ga "tuning djelove"
 
Član
aBd sutra ili prekostura ću mu mjenjati ulje, u utorak ću ga ostaviti kod električara da se što je ostalo oko elektronike odradi, moram nači kakva dobra i udobna sjedišta, kod mene su polu recaro sa podešavanjem visine ali nisu najudobnija na duže puteve još kad dodaš naše puteve odeše bubrezi :D, imam sitnih detalja da odradim ali bit će sve aBd .
 
Član
pa prodaj ta sjedista i kupi sebi profilisana od MK4 golfa nosac samo osjeces i zavaris na duzinu ma mogu koja hoces sjedista al onda vise posla moras citavu konstrukciju osjeci i zavariti na to neko udobnije sjediste..najjeftinije bi ti bilo od mk3 il mk4 ubaciti sjedista..;)
 
Član
A bil mogla turbina iz venta 74kw u golfa 2 ovog moga, ako ne šta bi morao raditi da bi je mogao postaviti?
 
Član
Pitanje je prosto nemoguće, koji je to Vento sa 74 kw, imaš smao venta sa 75 ks ili ti ga 55kw.....i ne bi moglo jer nije trubina za običnog dizela posebno otg 1,6.....pozzzz:cool:
 
Član
Eto samo da kažem da sam promjenio, ulje i fitere i stavio nova zadnja sjedišta iz pasata 3 malo sam se zezao sa štimanjem ali su pravo udobna sa naslonjačem za ruku na sredini .
 
Član
Mali update, popravio sam neke sitnice tipa sirene , bacanje tekućine za čišćenje na šajbu, zadnji brisač, promjenio pakne.

Imam jedno pitanje da li postoji mogućnost da se vidi da li mi je sat u instrumentalci sa jedinm ili dva džeka bez skidanje istog?
 
Član
Dzejlan12 je napisao(la):
Mali update, popravio sam neke sitnice tipa sirene , bacanje tekućine za čišćenje na šajbu, zadnji brisač, promjenio pakne.

Imam jedno pitanje da li postoji mogućnost da se vidi da li mi je sat u instrumentalci sa jedinm ili dva džeka bez skidanje istog?

Jedan djek ti je u satu jer i moj je 89 godiste i ima 1 djek u satu ;)
 
Član
Koliko sam ja primjetio po slikama sto si stavljao mislim da je model sa dva dzeka ipak.. :icon_smile:
 
Član
Šta mislite da li bi mogao upasati iz Vente 96 godiše prednje tapacirunge?


I nažalost ipak je sa dva džeka.
 
Član
Da li neko zna zašto su ova sjedišta na ebay ovoliko skupa i to samo zadnja su 40 eura http://www.ebay.de/itm/VW-Golf-2-II-mk2-Pasadena-GTI-GT-G60-Rucksitzbank-Ruckbank-Sitzbank-/350500465809?pt=DE_Autoteile&hash=item519b74ac91#ht_771wt_1031


Ja imam čitavu unutrašnjost ovakvu, identičnu tapacirunzi, prednja sjedišta i zadnja.

I zanima me da li su ovo te famozen US Westly štopke http://www.ebay.com/itm/VW-GOLF-MK2-TAILLIGHTS-/281060929369?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4170896f59&vxp=mtr ?
 
Član
Nisam znao da u autu imam gti sjedišta :D.Mogo bi ih dobro udomačiti :D.Moje je podesivo po visini.Ali đaba brate gti , tdi, gt kako god nisam zadovoljan udobnošću, mnogi govore da su sva sjedišta iz dvojke neudobna en znam je li tako ili?
 
Član
Zavisi sve od dvojke do dvojke.. meni su solidna onako sto se ice udobnosti ova najobicnija dvojkina.. ali gti su vec dosta udobnija.. a u proslom golfu sto sam imao sad mi je za dijelova ostao sam ubacio od passata i dosta su bolja udobnija i vislja.. prebacio bi ja njih al sad mi je sa 4/5 vrata, tako da cu morati drugo nesto traziti onda..
 
Top