Vw Golf 1 projekat

Vw Golf 1 projekat

cao ekipa...nedavno sam kupio i zapoceo projekat sa Mk1 cabriom...Rijec je o amerikancu, 81. godiste, sa 1.8GTI (112ps) motorom. S obzirom na godiste auto je u jako dobrom stanju, pa ev da zapocnemo projekat:
2rdkg13.jpg

357oa6h.jpg

346b5ec.jpg
 
iako mi tata nije ljubitelj vw-a, mojom srecom imao ih je nekoliko komada koji su rastavljeni prije 20tak godina u dijelove (neki dijelovi prodani ali neki su i ostali) :))))))))
14vpuad.jpg

originalni volan bez ikakvih ostecenja
pronasao sam i nekoliko GTI tacho satova,jedan sa obrtajima,jedan bez obrtaja,i jedan obicni GTI tacho
23hxiir.jpg

taj bez obrtaja cu sutra postaviti slike,ako bude zainteresiranih mozemo se dogovarati :p
 
Legend
neka bude sa srecom , hoce li biti gotov do ljeta ?
u inbox imas broj od kolege za dijelove
 
iskupljam polako dijelove ove malo rijeđe.do ljeta bi sigurno aBd trebali na cestu izici.Slafjanje je skoro gotovo,treba jos jednom baciti castitu poda,uraditi generalku motora,mozda se odlucim i na pjeskarenje motora :angelic: ...sklopiti unutrasnjost,siceve presvuci i krov presvuci....
 
ev slike svega sto se je uradilo
16c3pg2.jpg

bilo je par tackica hrdje u gepeku pa se je i to rijesilo
2mcasup.jpg

originalna zastita u jako dobrom stanju :)
snoy2r.jpg

zadnji trap ismirglan i ofarban
hwby87.jpg

pronasao u garazi od porshea 944 nove lafete koji su identicni kao golfovi :)
2q1s9rc.jpg

jos jedna slika poda
m8mhvm.jpg

sponzor projekta moj tata dijeli savjete najboljem prijatelju
11uyl8z.jpg
 
pronasao sam medju starim felugama i BBS RM 15ke ,5 komada BBS 13ke i 4 komada GOTTI feluga sa Renault Turbo GT Rally-a pa do zavrsetka radova moram se odluciti koje da stavim :p, a sutra cemo jos malo potraziti po lageru da li ima jos koja interesantna felugica
vigwsj.jpg
 
slijedi slajfanje blatobrana, gepeka,prednjih i zadnjih muldi i sitnica za pripremu za spricgit....
na motoru ce se raditi generalka u medju vremenu i kad se to zavrsi umjesto obicnog karburatora stavljat cemo Webberove ili Dellorto karburatore sa trubicama, a kasnije kad sve bude gotovo imam u planu kupiti i schrick-ove bregaste...toliko za danas iz Cazina. :)
 
Top