VW Corrado

VW Corrado

corrado je u garazi vec mjesec dana...
unutrasnjost polako rastavljam custim sredjujem...sjedista se tapaciraju na novo u kozu

stopovi sredjeni.prepolirani...lakiran obruc u crno i gornji dio crveno

20150113_141353.jpg

u planu je do proljeca srediti unutrasnjost,felge ipak ostaju i ovu sezonu vjerovatno samo ce biti lakirane u drugu boju...
 
corrado je u garazi vec mjesec dana...
unutrasnjost polako rastavljam custim sredjujem...sjedista se tapaciraju na novo u kozu

stopovi sredjeni.prepolirani...lakiran obruc u crno i gornji dio crveno

Pogledajte prilog 50478

u planu je do proljeca srediti unutrasnjost,felge ipak ostaju i ovu sezonu vjerovatno samo ce biti lakirane u drugu boju...
joj ove crvene stopke jos šmagam za njima haha
znam sve kako ide crvene baze u bezbojni lak dodati, samo nikad da se nakanim ovo. . a naravno hebe me i koji je tacan omjer BAZA : LAK (u %) (na narandzastu podlogu je malo teze pa nigdje da nadjem nekoga ko je na narandzastu podlogu to lakirano crvenom, ,,jer zao mi ono odokativno pa upropastiti original stopke :D
 
Član
uvijek je bio problem sa stopkama na Corradu jer ih rijetko ko ostavi u fabrickom obliku, Fahro dobro si ih odradio, kao fabrika ;)
 
uvijek je bio problem sa stopkama na Corradu jer ih rijetko ko ostavi u fabrickom obliku, Fahro dobro si ih odradio, kao fabrika ;)

:) hvala
igrom slucaja sam dobio uz auto jos jedne stopove fabricke,trenutno su na autu..pa cu i njih srediti,kasnije kad se lakira komplet auto,ako bude kako sam planirao dobro ce doci..uz crnu boju mislim da ovi dosta bolje izgledaju trenutno...
 
20150131_134621.jpg izvadjen i tepih,opran dubinski sad je dobio svoju crnu boju nazad :)
iz table je izvadjena sredisnja konzola sredjena lakirana crno mat,svi prekidaci i plastike ventilacije detaaaljno ocisceni sredjeni...itd
iduce sedmice bi trebali stici i sicevi pa ide polako sklapanje nazad
 
Top