vw bora

vw bora

bora 1.9 tdi 90 ks kraj 2001god
od opreme ,abs,servo,dig klima,bord,tempomat,el podizaci,el retrovizori,alu felne
u planu je da se stave felne 16,spustanje,maglenke,stakla,i verovatno crni krov
e sad,pohvale kritike ideje sve prihvatam,
danas sam vec malo radio,ispolirao farove i stavio zadnju maglenku sad imam u obe lampe


kstknvmleihvo188wq2.jpg

kpczvq7vgk9e9wyng96.jpg

kbymll3cexkd2fen0ac4.jpg
 
evo malo se radilo ovih dana, stavljeni distanceri nazad od 17mm
zalepljeni b stubovi (dragan )
meda lepio stikere
zatamnjeno danas zadnje staklo,i ubacene pozicije diode
ubacen bi ksenon i ponovo ispolirani farovi
sinoc mi nesto bilo odsadno pa sam probao kako bi izgledalo sam aglenkama ovo su one baterije sa led diodama ova sto jace sija ima 14 komada,e sad da je naci sa vise dioda,gledao sam nesto po netu stavljaju te maglenke od dioda,nz jos videcu
rwk6ei5hclyhkbncuxux.jpg

8ttn09b5uc69q9h3y.jpg

t0w6ecdcureprsqqzdb1.jpg

5x4r8l5gdemhqwr0xko.jpg

gh8o0v68kmk5bkak8m6u.jpg

[imghttp://www.zaslike.com/files/yfyhklbi6hvramu3wqvb.jpg][/img]
r65gnpgfnw34cde3x3h5.jpg

77shxumbr8j1i6d1h2xf.jpg
 
Član
boja je najaca kuka me bode u oci..ovi stikeri i kockica su prva furka svijetla da i ne govorim uklopila se pravo..felge odlican poso jel i ovo TAXI radi furke:D..dal ce ici zatamljivanje prozora i mozda ove oznake na gepeku da se uklone...;)

ee ovakvog bi volio vidjeti tvog taxija....;)
scaled.php
 
nije furka :D taksi mi je posao od tog zivim, idu sva stakla u foliju i danas sam porucio crnu foliju za krov,kuka verovatno ide dole,al otom potom
 
uradjen crni krov i zatamnjena stakla i u principu to je to,mozda kad bi nasao napred onu lajsnu sa markerima od dzete
7xvo5h84tkgu5qs3hf94.jpg

qplb9ib9od773djqnjca.jpg

upxig6wndwwqryqrufn.jpg
 
Član
extra borisava, pravo mi se svidja, malo mi ovaj sticker na sajbi odudara od kompletnog auta, nekako mi kvari dojam, ali reklama je reklama:cool::cool:
 
Top