VR6 Ugradnja u Golf 1

VR6 Ugradnja u Golf 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da li je neko ugradjivao vr6 u golfa keca ili zna nekog ko jeste, da mi ukratko objasni sta treba prepravljati i je li prekomplikovano da se ugradi. i priblizno koliko to zadovoljstvo kosta.
 
Član
Ima ih par, ima prepravki al je izvodljivo i naravno bice komplikacija i ostalog sto ide uz taj posao, al vrijedi sve to prebroditi, zato kad se sklopi onda... :123:

Ima dzekigold sa foruma, on je stavljao u keca g60 pa vidi sa njim a ia jos par momaka ja milsim ;)
 
Član
Izvodljivo jeste 100% a sada sta tacno treba oko nosaca nisam siguran.. Uglavnom treba ti motor mjenjac, instalacija, saltebl, hladnjak, racunaj oko 1200-1300KM da valja, + ugradnja i zezancije oko nosaca motora..
 
Član
Sto ti edo rece 1300 stoja i to da se udaras nogom u huzicu ako ti daju sve potrebo za instalaciju, treba tu bruga dijelova... A opet ima zezancije oko prepravljanja nosaca, onda ti solje isto prepravlja, kao sto rece bruka dijelova i posla, racunaj to negdje od 16 stoja- do 2 milje da ti se upakuje...
 
Član
sta treba na soljama prepravljati? snacu se nekako za pare samo se bojim da mi to nece dobro uraditi pa sam onda najebo nacisto. zato me interesuje sve oko prepravki da znam u sta se upustam
 
edo_16v je napisao(la):
Izvodljivo jeste 100% a sada sta tacno treba oko nosaca nisam siguran.. Uglavnom treba ti motor mjenjac, instalacija, saltebl, hladnjak, racunaj oko 1200-1300KM da valja, + ugradnja i zezancije oko nosaca motora..

+ poluosovine,rukavci i sve sto ide uz njih,fakticki i ovjes mjenjas....po meni bolje ubaciti u keca 2.0 nego VR-a
 

sUx

Član
napatices se puno druze za VR6 u keca,bolje ubaci 2.0 16v abf jednostavnije je nema puno peglanja ,dok ces za VR6 baciti mnogo para za motor mjenjac poluosovine,trapove itd.. a da ne pricam za ruke ... mislim svako ima svoje pa ti izaberi.. iskreno meni VR6 ne ide nista posebno ,ali kad se stavi turbo e to je onda strasno
 
Član
svjestan sam ja da je to zeznuto ubaciti ali... po vasem misljenu da to sve ubacim kompletan motor sa instalacijama, mjenjac ii sve sto ide uz to i trapove moze li da stane u 2000km:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top