VR6 ILI GTI 16v

VR6 ILI GTI 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako drug vozim auto od svoje 14 godine, i sad sam napunio 18 godina i polozio sam, i meni ne treba odma neki GTI ili VR6.
Ti 100% vozis golf 1 1.6 dizel koji ne moze Meda, po forumu nesto zeznut ovo ono uozbilji se.

tako je, drug, vozi skodu favorit 1.3 benzin a tebi nesto pametuje mog'o si ga rodit' :D
 
Malisa, ganjaj ti sebi malo jaceg dizela ako mislis mijenjat motor, trebas ti kilometara prec da bi vozio jako auto, sad si ti malo napuhan i mislis da sve znas a zapravo nemas pojma
bolje gledaj kakvog TDI PD da ide fino a da ne trosi puno goriva da se mozes vozat
i da ne zaboravim, do kolko ti mislis para ulozit u motor ili onako samo zamisljas kako bi bilo da je taj i taj motor ispod haube, bio bi brzi od komsije sto voza babinog audija-mercedesa-bmw :D:D:D:D
 
Član
ma zajebavaju te,iskreno bolje je oba u jedno auto,nazad roknes vr-a a napred gtacu...a da brate sta oni znaju,ovako dobijes sve,od starta,krajnje,stabilnosti itd....
 
Član
Malisa, ganjaj ti sebi malo jaceg dizela ako mislis mijenjat motor, trebas ti kilometara prec da bi vozio jako auto, sad si ti malo napuhan i mislis da sve znas a zapravo nemas pojma
bolje gledaj kakvog TDI PD da ide fino a da ne trosi puno goriva da se mozes vozat
i da ne zaboravim, do kolko ti mislis para ulozit u motor ili onako samo zamisljas kako bi bilo da je taj i taj motor ispod haube, bio bi brzi od komsije sto voza babinog audija-mercedesa-bmw :D:D:D:D


Ja sam samo pitao sta je bolje, a to ne znaci da cu ja odma sebi kupiti auto sa tim motorom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top